Gwiazdy

Katty Perry jest w ciąży? Zobaczcie najnowsze zdjęcia

Piosenkarka i Orlando Bloom niebawem mają zostać rodzicami.

04czerwca2019
Katty Perry jest w ciąży? Zobaczcie najnowsze zdjęcia fot. Getty Images

Zdaniem fanów i “Who Magazine” Katy Perry jest w ciąży. Potwierdzeniem mają być najnowsze zdjęcia gwiazdy, na których miałaby ukrywać brzuszek w luźnej kreacji.

34-letnia piosenkarka pojawiła się na imprezie YouTube Music & Katy Perry Fan Experience w pomarańczowym zestawie w stylu lat 60. Stylizacja pochodzi z kolekcji resort 2020 Alice McCall. Gwiazda uzupełniła look butami na platformach i wiszącymi kolczykami. Całość wyglądała bardzo hipisowsko.

Reklama

fot. Getty Images

Katy Perry zostanie mamą?

Oryginalna stylizacja miałaby ukryć ciążowe krągłości, które świadczyłyby o tym, że Katty Perry i Orlando Bloom zostaną rodzicami. Para gwiazdorów spotyka się już od kilku lat, a niedawno się zaręczyli. Ich relacja od początku nie była łatwa - kilka razy się rozstawali i schodzili. Jednak pierścionek na dłoni piosenkarki na zawsze miał rozwiać wątpliwości, czy są dla siebie stworzeni. Kolejnym potwierdzeniem miałoby być dziecko.

Katy Perry jeszcze nie odpowiedziała na pytania fanów i nie skomentowała doniesień prasy. Gdyby jednak ciąża się potwierdziła, możemy być pewni, że dziecko będzie prześliczne! 

 

fot. Getty Images

fot. Getty Images

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj