Gwiazdy

Anna Mucha pokazała się bez makijażu. "Love Mucha" - piszą fani

Aktorka doskonale wie, co podoba się jej fanom. Dodatkowo podpromowała jedną z najgorętszych scen w "M jak miłość".

31maja2019
Anna Mucha pokazała się bez makijażu. "Love Mucha" - piszą fani fot. AKPA

Anna Mucha ma na koncie wiele odważnych sesji zdjęciowych. Takie fotografie zdarzało się jej też publikować w mediach społecznościowych. Jednak tym razem postawiła na naturalne, zabawne zdjęcie.

Anna Mucha bez makijażu wygląda młodo i świeżo. Jej look docenili fani, który zalali gwiazdę samymi komplementami. To zdjęcie to też ukłon w stronę serialu TVP2 “M jak miłość”. Oczywiście internauci szybko to podchwycili pisząc, że scena z mecenasem Budzyńskim na zawsze utkwi w ich pamięci.

- Tak powinno być w sypialniach Polaków. Może wtedy w ciągu dnia bylibyśmy dla siebie milsi - napisała jedna z fanek aktorki.

Reklama

Jeżeli wśród obserwujących profil gwiazdy na Instagramie są osoby, które nie widziały tego odcinka produkcji, na pewno go obejrzą.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on May 29, 2019 at 5:15am PDT

Bez makijażu? To duża zmiana

Anna Mucha nie zawsze pokazywała się bez makijażu. Jeszcze kilka lat temu w wywiadzie dla magazynu "In Style" mówiła, że jest uzależniona od kosmetyków kolorowych. 

- Toaletka to jedno z najważniejszych miejsc w domu. I używam jej często, mimo że w pracy malują mnie profesjonaliści. Makijaż to dla mnie zabawa. Czasami planuję, że pomaluję się szybko i zrobię coś prostego – na przykład tylko podkreślę oczy. Okazuje się jednak, że nie umiem wyjść bez różu i wymodelowania twarzy, potem widzę, że do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze zaznaczonych ust… Nie umiem się powstrzymać - wyznała.

W ostatnim czasie to się zmieniło. 39-latka coraz częściej wybiera delikatny makijaż, a w mediach społecznościowych można oglądać ją w wersji naturalnej. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on Mar 24, 2019 at 7:51am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on Oct 29, 2018 at 2:05pm PDT

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on Jan 21, 2019 at 2:56am PST

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj