Gwiazdy

Joanna Krupa pokazała pierwsze zdjęcie ciążowego brzuszka

Gwiazda pochwaliła się w sieci fotografią, na której widać ciążowe krągłości. Jej fani są zachwyceni i zasypują idolkę komplementami.

29maja2019
Joanna Krupa pokazała pierwsze zdjęcie ciążowego brzuszka fot. Instagram @joannakrupa

Joanna Krupa jest w pierwszej ciąży. Gwiazda ogłosiła tę informację w Dzień Matki w programie “Dzień Dobry TVN”. Przy okazji zdradziła, jak podzieliła się nowiną ze swoim mężem.

- Zrobiłam dwa testy ciążowe i wysłałam mu zdjęcie. Potem wysłałam mu coś jeszcze - coś na zupełnie inny temat i on to w ogóle na początku przegapił. Potem się dziwił, że czemu wysłałam mu zdjęcie. Mogłam powiedzieć mu w domu. Najwyraźniej nie jestem zbytnio romantyczna - stwierdziła.

Kilka dni później swoim profilu na Instagramie 40-latka pokazała test ciążowy, pisząc, że tą radosną informacją chce podzielić się z całym światem. Następnie opublikowała pierwsze zdjęcie ciążowego brzuszka, dodając w opisie, że “rano brzuszek jest malutki, a jak przyjdzie wieczór, to wielki”.

Reklama

fot. Instagram @joannakrupa

Nowy mąż, nowe plany

Ojcem dziecka jest Douglas Nunes. Gwiazda wyszła za niego pod lipca 2018 roku. Na początku sierpnia wzięli ślub kościelny.

Ciąża Joanny Krupy od kilku lat była tematem, który często poruszały media. Sama gwiazda wielokrotnie wzbudzała nim zainteresowanie, na przykład zapraszając kamery telewizyjne do kliniki, w której przeszła zabieg zamrażania jajeczek. Swoją decyzję tłumaczyła chęcią posiadania dzieci, ale dopiero za kilka lat i w ten sposób chciała zapewnić sobie możliwość zajścia w ciąże w dogodnym momencie. Wywiad z gwiazdą i materiał z wizyty u lekarza opublikował magazyn “People”.

Moment zabiegu zbiegł się w czasie z doniesieniami prasy na temat kryzysu relacji z Romainem Zago. Jednak parze udało się przetrwać gorsze chwile. Rozwiedli się dopiero trzy lata później, bo w 2017 roku. Joanna Krupa z tej okazji udzieliła obszernego wywiadu “Vivie”, w którym powiedziała m.in. że straciła przez Romaina 10 najlepszych lat swojego życia. Zdaniem gwiazdy, gdyby nie związała się z nim, jej kariera by się lepiej rozwijała.

Prasa aktualnie rozpisuje się o jej obecnym małżeństwie. Gazety donosiły między innymi, że Joanna jest tak wpatrzona w ukochanego, że dla niego może zrezygnować z seksownych sesji zdjęciowych. Zdecydowała się założyć z nim rodzinę - dwa miesiące po ślubie zadeklarowała, że chce zostać matką trójki dzieci.

fot. Instagram @joannakrupa

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj