Gwiazdy

Trening w stylu gwiazdy - zobacz jak ćwiczy Jessica Biel

Musisz to zobaczyć ;).

Paula Konieczny

28maja2019
Trening w stylu gwiazdy - zobacz jak ćwiczy Jessica Biel fot. Instagram @jessicabiel

Uważacie, że trening nóg to najgorsza i najbardziej męcząca część treningu? To co powiecie na to? Trener Jessici Biel, Ben Bruno, udostępnił na Instagramie video z treningu z aktorką i żoną Justina Timberlake’a. Widać na nim Biel, wykonującą naprawdę trudny i wymagający wiele wysiłku „skater squad”, czyli przysiad na jednej nodze. Ćwiczenie jest jeszcze bardziej męczące, bo aktorka musi wykonywać przez 8 sekund każde powtórzenie, stopniowo obniżając swoje ciało.

Bruno sam zdaje sobie sprawę z tego, jak mordercze jest to ćwiczenie, o czym świadczy opis, umieszczony pod filmem: „Chcecie zobaczyć coś szalonego? (…) To naprawdę cud, że jeszcze mnie nie zwolniła”. Co więcej, to, co widzimy na video, to zaledwie część treningu. Aktorka miała wykonać to ćwiczenie w kilku seriach, po 6 powtórzeń na każdą nogę.

Biel żartobliwie skomentowała post: „Jesteś zwolniony!”. Po czym sama umieściła video na swoim profilu, podpisując video: „Nikt nigdy nie liczył tak wolno jak mój trener”.

Jednak wysiłek aktorki się opłaca. 37-latka jest w naprawdę świetnej formie i figury zazdrości jej z pewnością niejedna 20-latka.

Włączycie to ćwiczenie to waszego treningu? My na pewno spróbujemy!

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj