Gwiazdy

Dlaczego warto kupić najnowszy, majowy numer COSMOPOLITAN?

Z Sonią Bohosiewicz na okładce...

Joanna Mroczkowska

12kwietnia2019
Dlaczego warto kupić najnowszy, majowy numer COSMOPOLITAN? fot. Paulina Wesołowska

Za Cosmo już 22 lata na polskim rynku. A za mną już 7 numerów...

Może to i niewiele w porównaniu z dwiema dekadami, ale z mojego punktu widzenia, to ogromnie dużo. 

Reklama

To urodzinowe wydanie wydanie magazynu Cosmopolitan, które jest siódmym numerem ze mną na pokładzie. Od września zeszłego roku wiele się zmieniło: w redakcji, w internecie i naszych social mediach. Staramy się być dla was codziennie, niezależnie od godziny. Jesteśmy niezwykle zaangażowane, by wspierać Polki na każdej płaszczyźnie ich życia. Staramy się inspirować, uczyć i radzić. 

Czujemy misję, która przyświeca twórcom Cosmopolitan od 1965 roku - chcemy wyzwalać kobiety, bo niestety wciąż tego potrzebują.

Żyjąc w Polsce, w 2019 roku nadal musimy upominać się o podstawowe prawa, ukrywać swoją seksualność, orientację, milczeć na temat przemocy domowej czy wstrzymywać się od wypowiadania głośno swoich opinii odnośnie nierówności płac w porównaniu z mężczyznami lub dostępu do antykoncepcji.

Może to się wydać banalne, ale Cosmo kocha wszystkie kobiety i to na pewno się nie zmieni. Obiecujemy również, że będziemy robić wszystko co w naszej mocy, byście Wy, nasze Czytelniczki, mogły osiągać szczyty i przebijać wszelkiego rodzaju sufity - nie tylko te szklane ;).

Bądźcie z nami, wyrażajcie swoje opinie i nigdy nie zostawajcie z problemem same. 

Zarówno ja, jak i reszta redakcji, jesteśmy dla Was!

 

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj