Gwiazdy

Beyonce w dokumencie Netflixa!

Znamy datę premiery!

Paula Konieczny

09kwietnia2019
Beyonce w dokumencie Netflixa! fot. Instagram @beyonce

Są tu jakieś fanki Queen B? Mamy dobrą informację! Netflix udostępnił właśnie zwiastun filmu o Beyonce!

“Homecoming: Film od Beyonce” przeniesie nas za kulisy najsłynniejszego występu artystki na festiwalu Coachella 2018.

Reklama

Piosenkarka podczas show wykonała 26 utworów. Aż pięć razy zmieniała kostiumy, które przygotował dla niej dom mody Balmain, a na scenie towarzyszyło jej kilkudziesięciu tancerzy. Spektakularny występ gwiazdy dopracowany w każdym najdrobniejszym szczególe, powalił fanów na kolana, na zawsze zapisując się w kartach historii.

Ponadto Beyonce jako pierwsza czarnoskóra artystka została headlinerem tego kultowego festiwalu. Teraz dzięki Netflix, fani będą mogli zobaczyć wszystkie etapy realizacji wyjątkowego show.

„Zdjęcia i wywiady nagrane podczas przygotowań do wydarzenia pokażą widzom jak wiele emocji towarzyszy twórcom od narodzin pomysłu do jego realizacji” – zapowiadają twórcy.

Informację o tym, że popularna platforma streamingowa współpracuje z artystką, obiegła świat w zeszłym tygodniu. To wtedy na Instagramie Netflixa udostępniono żółtą grafikę z napisem “Homecoming”. Fani artystki szybko odgadli, że chodzi właśnie o Beyonce. Żółty kolor nawiązuje bowiem do jednego z kostiumów scenicznych z niezapomnianego występu na Coachelli, z kolei “homecoming” to nazwa programu stypendialnego artystki.

Okazało się, że fani trafili w dziesiątkę - Netflix udostępnił wczoraj zwiastun filmu o gwieździe!

Premiera dokumentu zapowiedziana jest już na 17 kwietnia. Nie możemy się doczekać, a wy?

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj