Gwiazdy

Britney Spears w szpitalu psychiatrycznym

Co się dzieje z gwiazdą?

Katarzyna Lemanowicz

04kwietnia2019
Britney Spears w szpitalu psychiatrycznym fot. Getty Images

W listopadzie Britney Spears zawiesiła swoje występy w Las Vegas – powodem tej decyzji było: skupienie się na rodzinie i spędzenie więcej czasu z najbliższymi. Britney postanowiła wycofać się na chwilę ze swoich zobowiązań zawodowych, głównie ze względu na ciężką chorobę ojca.

Według amerykańskich mediów Britney Spears sama, dobrowolnie, zgłosiła się do ośrodka zdrowia psychicznego. Powodem było nienajlepsze samopoczucie i cierpienie z powodu stresu emocjonalnego. Ciężka choroba ojca, operacja i komplikacje doprowadziły gwiazdę do konieczności do rozstroju nerwowego i konieczności zadbania o siebie.

Jak donoszą te same źródła, z ojcem Britney jest już lepiej, są blisko i sprawy z jego zdrowiem idą w dobrym kierunku. Podobno z gwiazdą nie dzieje się nic dramatycznego, potrzebuje tylko „chwili czasu” by odpocząć i trochę o siebie zadbać, czemu dała wyraz na swoim profilu na Instagramie.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
Reklama

We all need to take time for a little "me time." :)

Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears) Kwi 3, 2019 o 12:30 PDT

Podobno Britney zgłosiła się do szpitala około tydzień temu i zostanie tam przez kolejne 30 dni.

W listopadzie Britney na Twitterze ogłosiła, że rezygnuje z wykonywania show „Domination” w Las Vegas. Jak napisała: ważne jest by stawiać rodzinę na pierwszym miejscu –co właśnie robię.

Mocno trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj