Gwiazdy

Agnieszka Grochowska zagrała obok Elle Fanning

Kolejny wielki sukces polskiej aktorki. Gratulacje

Joanna Mroczkowska

04kwietnia2019
Agnieszka Grochowska zagrała obok Elle Fanning fot. Instagram @anoireofficial

Agnieszka Grochowska w filmie „Teen Spirit”

Już niedługo tego typu newsy przestaną być gorące. Polki bowiem coraz częściej pojawiają się w hollywoodzkich produkcjach. Niedawno cała Polska żyła Joanną Kulig, którą zachwycił się cały świat. Potem chwaliłyśmy się sukcesem Agaty Buzek u boku Roberta Pattinsona i Małgosią Belą, która wystąpiła w głośnej produkcji „Suspiria” Luki Guadagninego. Teraz przyszedł czas na Agnieszkę Grochowską.

Jedna z najlepszych polskich artystek filmowych zagrała jedną z głównych ról w filmie „Teen Sprit” w reżyserii Maxa Minghelii. Grochowska gra tam u boku Elle Fanning. Nie jest to jednak zagraniczny debiut aktorki, która ma na swoim koncie kilka europejskich filmów. Za swoją rolę w obrazie „Upperdog”, otrzymała norweską statuetkę Amanda Awards za najlepszą aktorkę. 

 
 
 
View this post on Instagram
Reklama

T E E N S P I R I T / a b o u t l a s t n i g h t / #aaaaaaaaa @maxminghella thank you @ellefanning more than grateful

A post shared by agnieszka grochowska (@agnieszkagrochowska_official) on Apr 3, 2019 at 11:35am PDT

 

O czym jest film?

„Teen Sprit” opowiada historię młodej dziewczyny, która marzy o wielkiej karierze i ucieczce od codzienności małego miasteczka. Film to współczesna wersja Kopciuszka ze świetną ścieżką dźwiękową. Miejmy tylko nadzieję, że na ekranie Agnieszka Grochowska pojawi się dłużej niż kilka minut. 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 6 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj