Gwiazdy

Co w duszy gra Sarsie Markiewicz?

Wiemy i powiemy…

02kwietnia2019
Co w duszy gra Sarsie Markiewicz? fot. Instagram @sarsa_markiewicz

MUZYCZNA OBSESJA...:

Uwielbiam słuchać śpiewających mężczyzn – Damien Rice mnie kompletnie uzależnia. Potrafi ę godzinę słuchać jednej piosenki. Jego twórczość jest spójna z moją nostalgiczną osobowością. Lubię swoje melancholijne nastroje, a ta muzyka idealnie mnie w takie wprawia.

KSIĄŻKA, KTÓRA MNIE ZACHWYCIŁA...:

Reklama

Miałam przyjemność poznać Ritę Cosby, trzykrotną laureatkę nagrody Emmy i autorkę książki „Cichy bohater”. Zauroczona osobowością Rity z przyjemnością zabrałam się do czytania i muszę przyznać, że ta wciągająca historia córki, której w końcu udaje się poznać swojego ojca, bardzo wzrusza i inspiruje.

CODZIENNE NEWSY CZYTAM NA...:

Codziennie pracuję od rana do późnych godzin, więc nie jestem na czasie z newsami, ale często mój zespół podczas trasy koncertowej czyta mi w busie, co aktualnie jest na tapecie.

POLECAM FILM...:

Zakochana jestem w historii życia i przebiegu kariery Quincy’ego Jonesa. Super jest to pokazane w filmie „Quincy”. Sięgnęłam po niego, bo aktualnie zajmuję się produkcją muzyczną mojego trzeciego albumu i wciąż tak wiele muszę się nauczyć w tej materii. Postać tak wybitnego producenta muzycznego mogła być superinspirującą lekcją. Okazało się, że z filmu wyciągnęłam znacznie więcej. To propozycja dla każdego, pokazująca m.in., jak wielką funkcję społeczną może spełnić jeden człowiek.

SERIAL, KTÓRY UZALEŻNIA...:

Czekam na kolejne sezony „Stranger Things” i „Gry o tron”. Aktualnie też wkręciłam się w „Orange is the New Black”. Akcja toczy się w więzieniu dla kobiet. Bardzo ciekawa jest stopniowa przemiana słodkiej kobietki w grypsującą silną kobietę, fajne rozkminy psychologiczne podane w dosyć lekki i czasami zabawny sposób. Polecam.

FACEBOOK, INSTAGRAM, STRONA WWW...:

Ostatnio bliski jest mi temat dostępności kultury dla osób niesłyszących. To dla mnie bardzo miłe i ważne, że moją twórczość śledzą różni ludzie i chcę dbać o wszystkich fanów. Dlatego lubię obserwować kanały i konta niesłyszących, by jeszcze lepiej zrozumieć ich potrzeby. Jaram się językiem migowym i lubię patrzeć na znaki pokazywane rękoma, m.in. przez przepiękną Iwonę Cichosz, z którą realizujemy kilka ciekawych i wyjątkowych projektów. Więcej dowiecie się z moich profili w social mediach.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj