Gwiazdy

Mel B miała romans z jedną ze SPICETEK

Zobacz o kogo chodzi

Katarzyna Lemanowicz

24marca2019
Mel B miała romans z jedną ze SPICETEK fot. Instagram @spicegirls

Mel B wyznała w jednym z ostatnich wywiadów, dla Piersa Morgana, że miała przelotny, incydentalny romans z koleżanką z zespołu. Chodzi o Geri Halliwell czyli Ginger Spice.

Za czasów istnienia zespołu, plotki o rzekomych romansach między członkiniami Spice Girls krążyły tak naprawdę na porządku dziennym.

Czy to prawda?

Geri Halliwell nie potwierdziła tych rewelacji.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
Reklama

Post udostępniony przez Scary Spice Mel b (@officialmelb)Sty 31, 2019 o 11:54 PST

To co Mel B powiedziała na początku, to że kiedy przekłuła sobie język to wszystkie w zespole się całowały – ale tylko całowały!

Kiedy Morgan zapytał się Mel B, czy spała z Geri Halliwell, ta powiedziała: my wtedy często spałyśmy w jednym łóżku, ale nie wszystkie „w ten” sposób.

W tym samym wywiadzie Mel B podkreśliła również, że Geri pewnie będzie ją nienawidzić za to wyznanie, gdyż Geri wiedzie teraz spokojne życie na wsi, w pięknym domu u boku męża i dzieci.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez geri (@therealgerihalliwell)Mar 3, 2019 o 1:48 PST

Jak wyznała na koniec: „miejmy nadzieję, że Geri nie zaprzeczy temu co powiedziałam. To była bardzo spontaniczna i fajna sytuacja. Byłyśmy najlepszymi przyjaciółkami, to się po prostu stało”.

Dla przypomnienia, Spice Girls wkrótce wyruszają w trasę koncertową - pierwszy już w przyszłą sobotę - 30 marca - w Edynburgu w Wielkiej Brytanii – któraś z was wybiera się na to wyjątkowe wydarzenie?

A swoją drogą, która piosenka Spice Girls była waszą ulubioną?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Spice Girls (@spicegirls)Sty 14, 2019 o 7:19 PST

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj