Gwiazdy

Lady Gaga spotyka się z gwiazdą Avengersów?

Ledwie ucichły plotki o romansie piosenkarki z Bradleyem Cooperem, a już pojawiły się następne.

22marca2019
Lady Gaga spotyka się z gwiazdą Avengersów? fot. Instagram @ladygaga

Teraz Gaga łączona jest z Jeremym Rennerem.

Chociaż w zawodowym życiu piosenkarka sięga gwiazd, jej życie prywatne nie układa się tak kolorowo. Gaga w ostatnim czasie przeżywa kulminacyjny okres kariery - jako jedyna wokalistka na świecie, za jeden utwór zdobyła wszystkie prestiżowe nagrody, które można zdobyć w branży: Grammy, BAFTA, Złoty Glob i Oscar.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
Reklama

Post udostępniony przez Jeremy Renner (@renner4real)Lut 21, 2019 o 6:18 PST

Niestety, mimo że jest teraz na zawodowym szczycie, w życiu prywatnym nie ma tyle szczęścia. Chwilę przed galą rozdania Oscarów rozstała się z Christianem Carino, z którym była zaręczona od 2018 roku. Ich rozstanie podsyciło plotki o romansie artystki z przystojnym aktorem Bradleyem Cooperem, którzy wystąpili wspólnie w hitowym filmie “Narodziny gwiazdy”. 

Spekulacje o romansie rozgorzały na dobre, gdy artyści podczas promocji filmu nie szczędzili sobie bliskości, a chemia między nimi była widoczna nie tylko na ekranie. Oliwy do ognia dodało ich niezwykle romantyczne wykonanie “Shallow” podczas Oscarów. Występ podczas którego para wyglądała na prawdziwie zakochanych, znalazł się na ustach wszystkich.

Gaga zdementowała jednak plotki o domniemanym romansie w programie Jimmiego Kimmela: “Kiedy śpiewasz piosenki miłosne, to chcesz żeby ludzie widzieli, czuli to uczucie między wykonawcami. Pracowaliśmy tak długo nad tym Oscarowym wystąpieniem. Chcieliśmy pokazać nasze emocje, uczucie. Cała hmm choreografia Oscarowego występu była wymyślona od początku do końca przez Bradleya… To, że wszyscy uwierzyli i wymyślili to, że z Bradleyem mamy romans, oznacza, że naprawdę zrobiliśmy dobrą pracę.”

Teraz artystka łączona jest z Jeremym Rennerem, gwiazdą filmu Avengers. Jak donosi US Weekly, Gaga spędza ostatnio dużo czasu z aktorem i jego córką.

Jak myślicie, czy tym razem plotki okażą się prawdą i artystka nareszcie odnajdzie szczęście w miłości?

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj