Gwiazdy

Nareszcie zabrała głos! Lady Gaga o romansie z Bradleyem Cooperem

Sprawdź szczegóły

Katarzyna Lemanowicz

28lutego2019
Nareszcie zabrała głos! Lady Gaga o romansie z Bradleyem Cooperem fot. Getty Images

Czy ty też, jeszcze trochę, tak odrobinę żyjesz Oscarami? Co myślisz o laureatach? Zwyciężyli twoi faworyci czy wręcz przeciwnie?

Reklama

Z „ust” wszystkich mediów nie schodzi występ Lady Gagi i Bradleya Coopera. Ich perfekcyjnie wykonane SHALLOW i domniemany romans, wciąż jest na tapecie. Choć w każdej plotce jest ziarnko prawdy to zobacz co Lady Gaga powiedziała o romansie z Bradleyem.

Chwilę po gali Oscarowej wystąpiła w programie Jimmiego Kimmela, a ten nie czekając długo zapytał się piosenkarki co myśli na temat rzekomego romansu z Bradleyem.

„Szczerze mówiąc media społecznościowe to jest taka toaleta Internetu. To co zrobiła popkulturze jest tak okropne… „Shallow” to piosenka o miłości, ludzie chcieli tę miłość zobaczyć, tę chemię miedzy nami, i my im to pokazaliśmy. „Narodziny gwiazdy” to cudowna historia miłosna. Bardzo ważne było dla nas pokazanie, że my przez cały czas jesteśmy związani. Kiedy śpiewasz piosenki miłosne, to chcesz żeby ludzie widzieli, czuli to uczucie między wykonawcami. Pracowaliśmy tak długo nad tym, Oscarowym wystąpieniem. Chcieliśmy pokazać nasze emocje, uczucie. Cała hmm choreografia Oscarowego występu była wymyślona od początku do końca przez Bradleya… To, że wszyscy uwierzyli i wymyślili to, że z Bradleyem mamy romans, oznacza, że naprawdę zrobiliśmy dobrą pracę.”

Posłuchaj całego wywiadu…

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj