Gwiazdy

George Clooney staje w obronie Meghan Markle…

Sprawdź o co chodzi

Katarzyna Lemanowicz

13lutego2019
George Clooney staje w obronie Meghan Markle… fot. www.instagram.com/enews/

W wywiadzie, którego ostatnio udzielił dla magazynu Hello! ten 55 letni zdobywca Oscara, na pytanie odnośnie tego, czy faktycznie będzie ojcem chrzestnym dziecka księżnej Sussex i księcia Harrego.

Reklama

George Clooney zbagatelizował te pytanie i odpowiedział zupełnie poważnie: dosłownie wszyscy ścigają Meghan – ona jest cały czas oczerniana. To kobieta, która jest w 7 miesiącu ciąży, a cały czas ktoś ją oskarża, obraża i ściga. Ta sytuacja bardzo przypomina mi tę z księżną Dianą.

W tym samym wywiadzie, na koniec aktor zaprzeczył również plotkom o zostaniu ojcem chrzestnym pierwszego dziecka Meghan i Harrego. Jak powiedział: jestem już ojcem bliźniaków, to wystarczająco dużo roboty!

 

George Clooney wraz z żoną Amal przyjaźnią się z Meghan Markle i księciem Harrym. Wielokrotnie spędzali razem czas i powszechnie wiadomo, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. Nie dziwił więc fakt, że aktor wraz z małżonką zostali zaproszeni na ślub książęcej pary, a później wspólnie spędzili wakacje w włoskiej willi Clooneya.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj