Gwiazdy

Ostatni wyczyn Meghan Markle wywołał wiele kontrowersji

Sprawdź o co chodzi…

Katarzyna Lemanowicz

06lutego2019
Ostatni wyczyn Meghan Markle wywołał wiele kontrowersji fot. www.instagram.com/kensingtonroyal/

Parę dni temu Meghan Markle i książę Harry złożyli niespodziewaną wizytę w organizacji charytatywnej One25, która specjalizuje się w budowaniu nowego, niezależnego życia kobiet, pracujących „na ulicy”.

Pracownicy One25 zachęcają młode kobiety, powyżej 18 roku życia do zmiany, do życia z dala od ulicy, od prostytucji, uzależnienia, ubóstwa, przemocy, a także zaprzestania narażania swojego zdrowia i życia.            

Reklama

Meghan w trakcie wizyty przygotowywała wraz z pracownikami One25 przesyłki żywnościowe dla podopiecznych i wpadła na dość kontrowersyjny i miły gest zarazem. Postanowiła na bananach przekazać wiadomość.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)Lut 1, 2019 o 11:46 PST

Dość szeroko komentowane jest to zachowanie. Z jednej strony (teoretycznie) miły gest, z drugiej, jak podkreślają brytyjskie media: dawanie prostytutkom banana z przesłanie wyraźnie wystawia ich na potencjalną kpinę.

Również siostra Meghan, Samantha Markle nie omieszkała skomentować tej sytuacji. W serii tweetów powiedziała: Miałam nadzieję, że moja siostra da podopiecznym One25 bukiet kwiatów, słowa wsparcia, czy pieniądze, to byłoby humanitarne, ale banany? WTF.

Kontynuowała dalej: Może kiedy ona poprosi o kieszonkowe powinna dostać zamiast pieniędzy banana z przesłaniem.

Jedno jest pewne, czasami szczere i dobre chęci nie wystarczą. Miało być miło i z przesłaniem, a wyszło zupełnie inaczej. Umówmy się, dawanie prostytutkom banana ze słowem wsparcia jest totalnie nie na miejscu. Co ty myślisz na ten temat? Daj nam koniecznie znać na cosmo@cosmo.pl

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj