Gwiazdy

Kultowy Beverly Hills 90210 powraca i to w oryginalnej obsadzie

Sprawdź szczegóły…

Katarzyna Lemanowicz

04lutego2019
Kultowy Beverly Hills 90210 powraca i to w oryginalnej obsadzie fot. www.instagram.com/enews/

Plotki o tym, że kultowy serial lat 90. wraca na ekrany, krążą już od jakiegoś czasu. Między innymi za sprawą Tori Spelling, która w Beverly Hills grała Donnę Martin. Zaczęło się od jej niewinnego zdjęcia na Instagramie, z podpisem: #back2work, #partnerincrime, #90210vibes, #donnaandkellyforever.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
Reklama

Post udostępniony przez Tori Spelling (@torispelling)Mar 10, 2018 o 9:05 PST

Kilka dni temu Tori Spelling udzieliła wywiadu, w którym potwierdziła, że faktycznie coś się kroi. Skomentowała zdjęcie, które paparazzi zrobili jej oraz pozostałym aktorom z obsady Beverly Hills podczas przyjacielskiego spotkania na kawie. Okazuje się, że „ta kawa” związana była z powrotem do serialu.

Tori przyznała, że nie jest to taki typowy powrót. Czy kultowe postaci zostaną wprowadzone do 90210 – serialu opartego na Beverly Hills 90210, czy w innej formie, no i czy pojawi się na ekranie Luke Perry, tego nie wiadomo. Tak samo nie jest jeszcze znana dokładna fabuła. Jedno jest pewne, pierwsze odcinki pojawią się jeszcze w 2019 roku, a także to, że prawie cała „stara” obsada podpisała kontrakt. 

Jesteście ciekawe? Będziecie oglądać? My zdecydowanie tak! To będzie miły powrót do przeszłości. Daj nam koniecznie znać, który z bohaterów Beverly Hills 90210 był twoim ulubionym? Czy każdy odcinek oglądałaś z wypiekami na twarzy? Podsyłajcie wasze odpowiedzi na cosmo@cosmo.pl

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj