Gwiazdy

Dlaczego warto kupić najnowszy COSMOPOLITAN?

z Ritą Orą na okładce...

Joanna Mroczkowska

09stycznia2019
Dlaczego warto kupić najnowszy COSMOPOLITAN? fot. Matthew Eades

FOBO to syndrom, który dotyka coraz więcej z nas…

Zatem czym jest pewnego rodzaju przypadłość, która kryje się pod jakże milenialsowo brzmiącym skrótem? FOBO to fear of better options, czyli strach przed wyborem, który może okazać się nie najlepszym. Przez to zastanawiamy się zbyt długo przy podjęciu nawet najłatwiejszych decyzji. FOBO może przeszkadzać nam zarówno przy zakupie nowej pary butów, jak i wyborze życiowego partnera. Syndrom ten dotyka coraz więcej osób, w końcu świat oferuje nam tyle wspaniałości, dlaczego właśnie miałybyśmy się decydować na coś… niedoskonałego? Niektórych strach przed dokonywaniem wyborów paraliżuje i utrudnia im życie. O tym obszernie pisze Iza Cieplińska na str. 76.

Reklama

Magda Błaszczak w naszym lutowym numerze zajmuje się czymś bardziej przyziemnym, ale jakże ludzkim. W karnawale bowiem potrzebujemy sprawdzonych sposobów na… kaca (str. 54).

Beata Dżumaga podejmuje ważny temat seksizmu, który „stał się tak powszechny, że czasem nie zdajemy sobie sprawy, że w ogóle go doświadczamy” (str. 114).

Do tego tylko w Cosmo przeczytacie wyjątkowy wywiad z Michelle Obamą, który przeprowadziła sama Oprah Winfrey (s. 80). Te wspaniałe kobiety są niezwykle inspirujące, dlatego z dumą prezentujemy je na łamach polskiej edycji magazynu Cosmopolitan.

 

Życzę miłej lektury!

 

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj