Gwiazdy

Facet COSMO - Rami Malek - zdobywca Złotego Globu za rolę Freddiego Mercury'ego

To najgorętsze nazwisko w Hollywood. Sprawdź co mówi o sobie!

07stycznia2019
Facet COSMO - Rami Malek - zdobywca Złotego Globu za rolę Freddiego Mercury'ego fot. www.instagram.com/bohemianrhapsodymovie/

Wczoraj, podczas gali rozdania Złotych Globów zdobył statuetkę dla najlepszego aktora za rolę Freddiego Mercury’ego w filmie dramatycznym – Bohemian Rhapsody.  

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Rami Malek (@ramimalek) & Queen celebrating Bohemain Rhapsody’s win (@bohemianrhapsodymovie). Photo by Paola Kudacki (@paolakudacki).

Post udostępniony przez Golden Globes (@goldenglobes) Sty 6, 2019 o 10:56 PST

 

Reklama

Tego przystojnego aktora możecie znać również z hitowego serialu „Mr. Robot” czy kultowego „Zmierzchu”. Zobacz co mówi o sobie…:

HE WILL ROCK YOU!

„Nie mam zbyt charakterystycznego stylu. I to się raczej nie zmieni. To, że wcielając się w postać Freddiego latałem w obcisłych skórzanych spodniach, nic nie znaczy. Ja niestety nie mam w sobie tej wspaniałej, uwodzącej cały świat zuchwałości co on...”

ŚWIĄTECZNIE, NIECODZIENNIE

„W czasie świąt moja mama nie spocznie, dopóki wszyscy nie są... przejedzeni. Na stole jest zawsze dużo potraw śródziemnomorskich... mało to świąteczne, ale tak to już u nas jest. A do tego każdy ma w ręku drinka!”

PRZYSTOJNY PIANISTA

„Nauczyłem się grać na pianinie w czasie kręcenia „Bohemian Rhapsody”. To wspaniały sposób na pewnego rodzaju ucieczkę od rzeczywistości. Jednak nie spodziewajcie się, że będę grał na imprezach dla przyjaciół. Aż tak dobrze mi to nie idzie!”

MAM CIĘ, BRACIE…

 „Ja i mój brat bliźniak mamy wspaniałą siostrę Yasmine. Jest dla nas zawsze, niezależnie od okoliczności. Służy poradą, gdy jest źle, ale też świętuje z nami, gdy jest dobrze. Jest bardzo wnikliwa i daje naprawdę świetne rady... większość z nich dotyczy oczywiście związków!”

UWAŻAJ…

„Rola w serialu «Mr. Robot» sprawiła, że często schizuję się, że ktoś mnie obserwuje. Uważam na to, co mówię i robię... Jesteśmy monitorowani i nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy! A może to i lepiej... niektórzy powinni zacząć myśleć, zanim powiedzą coś... głupiego”.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj