Gwiazdy

Nie zgadniesz w jakim serialu grał Jason Momoa?

Sprawdź koniecznie.

Katarzyna Lemanowicz

29grudnia2018
Nie zgadniesz w jakim serialu grał Jason Momoa? fot. www.instagram.com/prideofgypsies/

Mam ponad 190 centymetrów wzrostu, i szczerze mówiąc jest według redaktorek COSMO top of the top ;).

Na pewno kojarzysz go z Gry o Tron, a tuż przed świętami premierę miał „Aquaman” właśnie z Jasonem Momoa w roli głównej.

Reklama

Niesamowicie przystojny, perfekcyjnie zbudowany, a jego długie, rozwichrzone włosy i ta dzikość w oczach sprawiają, że działa, jak to jedna z nas określiła, niesamowicie „orgazmicznie”;).

No dobrze, ale wracając do sedna, czy wiesz że Jason Momoa grał w Słonecznym Patrolu…  Ten pierwszy z prawej, co prawda bez potarganych włosów, niedbałego stylu i trochę „mniejszy” jest ledwo rozpoznawalny, zgodzisz się?

fot. by popsugar.co.uk

W Słonecznym Patrolu, Jason Momoa grał... Jasona, w latach 1999 – 2001 i powtórzył tę rolę w filmowej wersji hitu: Baywatch: Ślub na Hawajach.

Gdyby Jason nie skłamał w CV prawdopodobnie nie dostałby roli w Słonecznym Patrolu? Napisał, że był Hawajskim Modelem Roku, a tak naprawdę to trochę samozwańczy tytuł. Jak przyznał w jednym z wywiadów: owszem pracowałem jako model. Spotkałem na swojej drodze menadżerów, którzy stwierdzili, że jeśli chcę wziąć udział w castingu do serialu, muszę być nagradzanym modelem. I tak powstał tytuł Hawajski Model Roku.

P.S. Daj nam znać, czy oglądałaś już Aquamana? I jak twoje wrażenia? Wyślij wiadomość na cosmo@cosmo.pl.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj