Gwiazdy

To takie słodkie – zobacz co Meghan i Harry robią, kiedy tęsknią za sobą

Sprawdź szczegóły…

Katarzyna Lemanowicz

11grudnia2018
To takie słodkie – zobacz co Meghan i Harry robią, kiedy tęsknią za sobą fot. https://www.instagram.com/kensingtonroyal/

Dokładnie wczoraj, Meghan Markle zaskoczyła chyba wszystkich pokazując się na The Fashion Awards w Londynie – jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń modowych.

Meghan pojawiła się specjalnie po to by wręczyć nagrodę w kategorii najlepszy projektant mody damskiej dla Clary Waight Keller – dyrektor artystycznej domu mody Givenchy. Nie dziwi nas to ponieważ Keller zaprojektowała suknię ślubną Meghan i w zasadzie stale odpowiada za większość garderoby księżnej Sussex.

Reklama

Jeden, dość istotny szczegół zwrócił uwagę mediów, mianowicie w trakcie kiedy Meghan stała na scenie i mówiła komu przyznaje nagrodę bawiła się swoją obrączką i pierścionkiem zaręczynowym. Może to stres, ale czujne oko hm… wszystkich zaobserwowało, że książę Harry robi dokładnie to samo, podczas służbowych wystąpień i kiedy nie ma przy swoim boku Meghan.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Meghan & Harry supporters (@harry_meghan_updates)Gru 10, 2018 o 2:04 PST

Niby nic, niby zwyczajny gest, ale przyznasz chyba, że to całkiem słodkie…?! Eksperci od języka ciała przyznają, że ten gest, poszukiwanie obrączki i dotykanie jej sugeruje, że danej osobie brakuje wsparcia żony/męża.

 

fot. Getty images

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj