Gwiazdy

Mel B otwarcie opowiada o najtrudniejszym momencie w jej życiu

To było w 2014 roku i czułam się emocjonalnie poobijana…!

Katarzyna Lemanowicz

20listopada2018
Mel B otwarcie opowiada o najtrudniejszym momencie w jej życiu fot. www.instagram.com/officialmelb/

Była Spicetka wydała autobiografię Brutally Honest, w której dzieli się swoimi osobistymi potknięciami, walkami i problemami.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Scary Spice Mel b (@officialmelb)Lis 13, 2018 o 11:38 PST

Szczerze powiedziawszy to właśnie Mel B – czyli Melanie Brown - była naszą ulubioną: odważna, niekonwencjonalna, trochę niepokorna – uosobienie zbuntowanej dziewczyny! Tak to zdecydowanie podobało nam się najbardziej. Spice Girls swoje triumfy świecił przez okrągłe 6 lat. Międzynarodowe rekordy sprzedaży singli, trasy koncertowe, i kinowy sukces filmu The Spice World. Ten girsl band to była jedna z najlepiej zarabiających maszyn marketingowych. W pewnym momencie dziewczyny zaczęły rozwijać solowe kariery, do tego kłótnie, nieporozumienia, co spowodowało, że pod koniec 2000 roku zespół zakończył działalność.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
Reklama

Post udostępniony przez Scary Spice Mel b (@officialmelb)Lis 5, 2018 o 7:03 PST

Każda ze spicetek poszła swoją drogą. Mel B wyszła za mąż, urodziła dzieci i zajęła się… fitnessem. Jej programy rzeźbiące sylwetkę to – po dzień dzisiejszy – totalny hit, dający niebywałe rezultaty. Wydawać by się mogło – życie idealne. Niestety…

Już jakiś czas temu zaczęły pojawiać się sygnały, że w życiu tej energetycznej dziewczyny nie dzieje się dobrze. Uzależnienie od narkotyków, mąż sadysta, próby samobójcze…

To wszystko potwierdza w swojej najnowszej książce: Brutally Honest. Opisuje tam swoją drogę powrotu do zdrowia emocjonalnego i radzenia sobie z problemami.

We fragmencie opublikowanym w "The Sun" Melanie opisuje to, co nazywa najsmutniejszym momentem życia – to co wydarzyło się w wyniku próby samobójczej w 2014 roku. Opisuje tam bardzo dokładnie jak przedawkowała leki przeciwbólowe i przypomina, że za blaskiem sławy czuła się emocjonalnie poobijana i oderwana od rzeczywistości, od tego co ją otacza, od rodziny, najbliższych. Czułam się brzydka, nienawidzona przez człowieka, który obiecał kochać mnie i chronić, przez mojego męża Stephena.

W autobiografii wyznała również, że zaraz po zażyciu pigułek zdała sobie sprawę, że nie chce tego robić i natychmiast pojechała do szpitala. W tym czasie czuła się odizolowana od przyjaciół i rodziny i „wstydziła się” aby prosić kogokolwiek o wsparcie czy pomoc. Na szczęście okazało się, że nie doznała żadnych poważnych uszczerbków na zdrowiu i kilka dni później pojawiła się w X Factor cała pokryta siniakami…

Wygląda na to, że najgorszy czas jest już za Melanie Brown, w końcu szykuje się do tak długo wyczekiwanej trasy koncertowej Spice Girls.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Scary Spice Mel b (@officialmelb)Lis 10, 2018 o 12:44 PST

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj