Gwiazdy

Jessie J podzieliła się bardzo emocjonalnym wpisem ze swoimi fanami

Chodzi o porównywanie jej do byłej żony Channinga Tatuma, Jenny Dewan...

Katarzyna Lemanowicz

19listopada2018
Jessie J podzieliła się bardzo emocjonalnym wpisem ze swoimi fanami fot. www.instagram.com/jessiej/

Cytując: Jestem rozczarowana i zawstydzona

O tym, że Channing Tatum spotyka się z Jessie J pisaliśmy już jakiś czas temu – więcej znajdziesz tu.

Parę dni temu tę informację potwierdził dość wymownie Channing na Instagramie, publikując zdjęcie z koncertu Jessie J.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

This woman just poured her heart out on stage at the Royal Albert Hall. Whoever was there got to witness something special. Wow.

Post udostępniony przez Channing Tatum (@channingtatum) Lis 13, 2018 o 3:56 PST

Reklama

I tak naprawdę odkąd para zaczęła się spotykać, Jessie J jest non stop porównywana do byłej żony filmowego Magic Mike’a.

Pierwsza żona Channinga dość łagodnie odniosła się do wszystkich rewelacji i porównań i jedno ze swoich zdjęć na Instagramie skomentowała po prostu: positive vibes only. Jessie J była bardziej wylewna i podzieliła się długim, emocjonalnym wpisem, mniej więcej o tym, jak chciałaby, aby ludzie przestali porównywać ją do Jenny i że powinniśmy się szanownać. Wyłączyła również możliwość komentowania zdjęcia, co chyba świadczy o tym, że już miała serdecznie dość całej tej sytuacji.

W dużym skrócie:

Rzadko, ale czasem zdarza się, że moje imię jest wypowiadane w negatywnym kontekście i ja na to nie wyrażam zgody. Często takie sytuację ignoruję, ale kiedy pojawiają się non stop w mediach, w ciągu kilku ostatnich tygodni i moje imię porównywane jest z inną piękną kobietą i te porównywania dotyczącą naszego wyglądu i ktoś mówi, że ja jestem brzydsza, albo ta druga to czas powiedzieć STOP. Tak na dobrą sprawę wystarczy kilka negatywnych komentarzy by wiedzieć, że te historie nie są inspirujące, że kobiety wbrew pozorom się wspierają, a nie skaczą sobie do oczu i porównują która jest lepsza.

Jestem rozczarowana i zawstydzona, że moje imię jest zaangażowane w taką akcję, która w żadnym momencie nie jest tym o co mi chodzi. Całe moje dzieciństwo uczyłam się akceptacji ciała i tego jak dobrze czuć się we własnej skórze. Tak jak wiele małych dziewczynek. Robię muzykę, po części też po to, by zainspirować siebie i wszystkie inne kobiety, aby zobaczyły piękno od środka i pokochały siebie.

Jestem kobietą, która wspiera wszystkie kobiety. Jestem kobietą, która kocha wszystkie kobiety i nie będę stać spokojnie, gdy media pokazują młodym dziewczynom, żeby ciągle się porównywały.

Zakończyła dość wymownym: My kobiety, razem, naprawdę możemy zmieniać świat.

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez J E S S I E . J (@jessiej) Lis 16, 2018 o 12:18 PST

Mimo, że nazwisko Jenny Dewan nie zostało wyraźnie wymienione w tym wpisie, wiadomość dość wyraźnie odnosiła się do niej. Nawet Jenna odpowiedziała: Amen Jessie! Żyjemy w świecie, w którym wspieramy się nawzajem. Jak już wcześniej wspomniałam, pozytywne wibracje. Postępuj z szacunkiem wobec drugiej osoby.

Cała ta sprawa nabrała zupełnie innego wydźwięku – chodzi o zaprzestanie seksistowskiego i przedmiotowego traktowania drugiego człowieka. A przede wszystkim zaprzestanie publicznego porównywania, obrażania, negatywnego komentowania i w konsekwencji hejtowania drugiego człowieka, zgadzasz się?

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj