Gwiazdy

[AKTUALIZACJA] Justin Bieber i Hailey Baldwin są już MAŁŻEŃSTWEM?

Młoda para wzięła ślub w czwartek!

Lena Sikor

14września2018
[AKTUALIZACJA] Justin Bieber i Hailey Baldwin są już MAŁŻEŃSTWEM? Justin Bieber i Hailey Baldwin są już MAŁŻEŃSTWEM! / fot. Getty

TAK - Justin Bieber i Hailey Baldwin są już po ślubie! Zgodnie z doniesieniami portalu TMZ, parę zauważono w czwartek w sądzie, gdzie wydawane są licencje małżeńskie. Jak dodaje anonimowe źródło magazynu People, "[...] zrobili to, co chcieli, nie słuchając nikogo innego". Podczas ceremonii Justin był bardzo emocjonalny, wyznając ukochanej, że "nie może się już doczekać, aby się z nią ożenić".

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Hailey Baldwin (@haileybaldwin)Sie 19, 2018 o 3:20 PDT

 

Reklama

Wcześniej w tym tygodniu, Hailey zdradziła, że marzy jej się ślub w... lesie (mowa o wywiadzie dla magazynu The Cut). Szybkie zawarcie małżeństwa w sądzie odległe jest od tych pragnień, ale być może chodziło właśnie o zaskoczenie? Modelka powiedziała również, że mimo młodego wieku nie chce zwlekać z zamążpójściem.

Justin i Hailey po raz pierwszy spotkali się w 2015 roku i od tego czasu ich relacja jest dość nierówna. Jednak w czerwcu zeszli się ponownie, a teraz oficjalnie są małżeństwem. Amerykańskie media informują, że młodzi przygotowują wielką ceremonię dla najbliższych i przyjaciół.

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)Lip 13, 2018 o 10:10 PDT

 

[AKTUALIZACJA]

Hailey Baldwin zaprzeczyła doniesieniom wczoraj w nocy (czasu polskiego). Modelka napisała na Twitterze: "Rozumiem, dlaczego pojawiły się spekulacje, ale nie jestem jeszcze mężatką!". Co ciekawe, wpis został... usunięty.

Młoda para wciąż nie potwierdza wiadomości o ślubie - dlatego będziemy cię informować na bieżąco ;)

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 36 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj