Gwiazdy

Ed Sheeran wziął sekretny ŚLUB! Właśnie potwierdził to w uroczy sposób

Gratulacje!

Beata Dżumaga

28sierpnia2018
Ed Sheeran wziął sekretny ŚLUB! Właśnie potwierdził to w uroczy sposób Fot. Instagram@edsheeran

Ed Sheeran w styczniu 2018 roku zaskoczył wszystkich swoich fanów - we wpisie na Instagramie muzyk ogłosił, że zaręczył się ze swoją wieloletnią dziewczyną, Cherry Seaborn. Tym samym Ed złamał serce milionom wielbicielek na całym świecie. Jedni szlochali, inni gratulowali wokaliście i cieszyli się jego szczęściem. Pojawiły się też plotki, że Ed wziął potajemny ślub, ale muzyk nie potwierdził tych informacji i ruszył w trasę koncertową, w ramach której zawitał także do Polski.

 

Zobacz także: Ed Sheeran podbił serca polskich fanów TYM wzruszającym gestem! Kochamy go jeszcze bardziej!

 

Teraz okazało się, że plotki o sekretnym ślubie Eda i Cherry były prawdziwe! Sheeran właśnie potwierdził to w nowym wywiadzie. Dziennikarz portalu Access wypytywał muzyka o szczegóły planowanego (jak sądził, a my razem z nim!) ślubu. “Wybraliście datę i miejsce?” - pytał prowadzący rozmowę. Na te słowa Ed uroczo się uśmiechnął i wzruszył ramionami, po czym... uniósł dłoń i wymownym gestem pokazał na swoją obrączkę! Gdy dziennikarz powiedział: “Ach, racja!”, Ed rozpromienił się jeszcze bardziej.

Reklama

 

Fot. YouTube/Access

 

“To bardzo ekscytujące! Gratuluję, przyjacielu! Jak ci się udało utrzymać to w tajemnicy?” - pytał prowadzący wywiad. “No cóż, nigdy nie robię niczego zbyt publicznie” - zażartował piosenkarz.

 

Przypomnijmy, że Cherry Seaborn i Ed Sheeran znają się jeszcze ze szkoły. Cherry zawodowo gra w hokeja - była reprezentantką Anglii poniżej 21. roku życia i zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Europy.

 

 

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos) on Jan 20, 2018 at 5:49am PST

 

Nowożeńcom składamy serdeczne gratulacje! :)

 Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 6 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj