Gwiazdy

Jennifer Lopez przekonuje: “Mężczyźni przed 33. rokiem życia są DO NICZEGO!”

Ma rację?

Beata Dżumaga

19lipca2018
Jennifer Lopez przekonuje: “Mężczyźni przed 33. rokiem życia są DO NICZEGO!” Fot. Getty

Jennifer Lopez jest jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie. J.Lo zachwyca urodą i smukła figurą. W wieku 48 lat wygląda o wiele lepiej, niż gdy miała ich 20-parę! Nic więc dziwnego, że piosenkarka i aktorka ma na swoim koncie wiele kontraktów modowych i kosmetycznych. Ostatnio została nawet twarzą polskiej marki!

 

Zobacz także: Jennifer Lopez stworzy kolekcję kosmetyków dla polskiej marki kosmetycznej!

 

Jennifer ma też burzliwe życie uczuciowe. Gwiazda 3-krotnie wychodziła za mąż. Jej ostatnie małżeństwo, z piosenkarzem Markiem Anthonym, trwało 10 lat i zakończyło się w 2014 roku. Para doczekała się dwójki dzieci, bliźniaków Emmy i Maximiliana. Ale J.Lo spotykała się także z innymi słynnymi mężczyznami z showbiznesu. Jej najbardziej medialnym związkiem był ten z Benem Afleckiem. Para była nawet zaręczona, ale do ślubu nigdy nie doszło.

 

Reklama

W związku z bogatym doświadczeniem jeśli chodzi o mężczyzn i związki nie dziwi nas, że Jennifer Lopez postanowiła udzielić porad sercowych młodszej koleżance. J.Lo wystąpiła w filmiku z serii “Swipe Sessions” przygotowanej przez Tindera i zabawiła się w swatkę dla Brooke, 29-letniej piosenkarki country. Przy okazji podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat mężczyzn: “Faceci, dopóki nie skończą 33 lat, są naprawdę bezużyteczni” - przekonywała J.Lo.

 

 

I musimy przyznać, że gwiazda może mieć sporo racji. Oczywiście nie jesteśmy zwolenniczkami generalizowania i należy pamiętać, że każdy mężczyzna jest inny, ale faceci przeważnie podchodzą do kwestii zaangażowania w związku o wiele bardziej beztrosko niż kobiety w ich wieku. Podczas gdy my chcemy stabilizacji i poczucia pewności, mężczyźni jeszcze długo wolą spotykać się z różnymi kobietami bez większych zobowiązań i sprawdzać różne opcje, zanim zdecydują związać się z kimś na stałe.

 

Nagranie z Jennifer Lopez skomentowała dr Jane Greer, ekspertka zajmująca się problemami w związkach. W rozmowie z portalem The Insider tak wyjaśniała, dlaczego w przypadku mężczyzn granica 30 lat jest tak istotna: “Wielu mężczyzn dopiero po 30-tce jest w stanie zacząć robić karierę zawodową i poczuć stabilność finansową, przez co czują się pewniej w życiu. To z kolei daje im poczucie dojrzałości, które wynika z doświadczenia, osiągnięć i sukcesów”.

 

A ty zgadzasz się ze słowami Jennifer Lopez i też uważasz, że mężczyźni przed 33. rokiem życia są bezużyteczni?

 

via GIPHY

 

 


Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 5 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj