Gwiazdy

Nowy tatuaż Sophie Turner to jeden wielki spojler “Gry o tron”?!

Daje wiele do myślenia!

Beata Dżumaga

14czerwca2018
Nowy tatuaż Sophie Turner to jeden wielki spojler “Gry o tron”?! Fot. HBO

Sophie Turner jest jedną z największych gwiazd “Gry o tron”, kultowego serialu HBO. Przed nami jeszcze tylko jeden, ostatni sezon tej produkcji, w którym w końcu wyjaśni się, kto będzie panował nad krainą Westeros i zasiądzie na Żelaznym Tronie. Którzy z naszych ulubionych bohaterów przeżyją toczącą się od lat wojnę, a którzy zginą? Odpowiedzi na te pytania poznamy dopiero za rok, ale parę dni temu okazało się, że dostaniemy od HBO serial będący prequelem “Gry o tron”!

 

Zobacz także: OMG! Będzie prequel “Gry o tron”!

 

Sophie Turner już parę miesięcy temu zdradziła, że ostatni sezon “Gry o tron” będzie niezwykle emocjonujący i pełen zwrotów akcji. Aktorka opowiedziała, że po wspólnym czytaniu scenariusza ostatniego odcinka cała ekipa zalała się łzami i biła brawo. Nic dziwnego - w końcu aktorzy, scenarzyści, reżyserzy i inni członkowie ekipy tworzącej “Grę o tron” spędzili razem aż 7 lat!

 

Reklama

Oczywiście fabuła ostatniego sezonu serialu jest trzymana w ścisłej tajemnicy. Ale być może Sophie Turner, czyli serialowa Sansa Stark właśnie zdradziła, jakie losy czekają jej ród. Turner parę dni temu zrobiła sobie nowy tatuaż, którym jej tatuażystka pochwaliła się na Instagramie. To wizerunek wilkora, czyli dużego wilka będącego symbolem rodu Starków. Pod wilkorem widnieje napis: “Wataha przetrwa”.

 

 

A post shared by Lauren Winzer (@laurenwinzer) on Jun 9, 2018 at 3:10am PDT

 

To nawiązanie do jednej ze scen z pierwszego sezonu “Gry o tron”, gdy głowa rodu Starków, Ned, mówi do swojej córki Aryi, młodszej siostry Sansy: “Kiedy spada śnieg i wieją białe wiatry, samotny wilk umiera, ale wataha przetrwa” - mówił Ned Stark. Jego córka Sansa powtarza te słowa w późniejszych sezonach serialu.

 

Czy to hasło jest spojlerem ostatniej serii “Gry o tron” i zdradza, co stanie się z pozostałymi przy życiu członkami rodu Starków? Przypomnijmy, że z końcem siódmego sezonu Sansa, Arya i Bran Stark zostali bezpieczni. Tak samo jak ich przyrodni brat, Jon Snow, którego prawdziwe pochodzenie wreszcie przestało być tajemnicą

 

via GIPHY

 

Myślisz, że nowy tatuaż Sophie Turner jest spojlerem “Gry o tron”? Naszym zdaniem zdecydowanie daje wiele do myślenia i tym bardziej nie możemy się doczekać ostatniego sezonu serialu!

 
Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 10 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj