Gwiazdy

Edyta Górniak spoliczkowała Donatana! Zrobiła to w słusznej sprawie

Klaudia Stabach

11czerwca2018
Edyta Górniak spoliczkowała Donatana! Zrobiła to w słusznej sprawie fot: AKPA

Edyta Górniak należy do grona gwiazd, które znają swoją wartość, są stanowcze i odważne. Piosenkarka wielokrotnie udowadniała, że jest silna i niezależna, ale tym razem pokazała również, że nie pozwoli sobie na seksistowskie i chamskie traktowanie.

 

Górniak pojawiła się na tegorocznym festiwalu w Opolu, gdzie zaśpiewała m.in. piosenkę Andromeda, która powstała we współpracy z Donatanem. Po występie muzycy pozowali wspólnie na ściance. W pewnym momencie producent obejmując Edytę zjechał ręką na jej pośladki! Piosenkarka natychmiast zareagowała i bez wahania spoliczkowała Donatana przed tłumem fotoreporterów. 

Reklama

 

Całą sytuację pochwaliła m.in. Karolina Korwin-Piotrowska: "Brawo Edyta, dajesz super przykład! Niech inne dziewczyny, kobiety wezmą z Ciebie przykład. Niech walczą. Niech nie pozwalają sobą pomiatać, niech nie dają się uprzedmiotawiac. Jeszcze raz mega propsy! Większość kobiet/ dziewczyn pewnie by to zignorowała, choćby ze strachu, żeby nie usłyszeć „coś ty taka sztywna?”, trzeba do tego odwagi, by to zrobić, by się nie dać. Trzeba z tym walczyć. Z chamowa, seksizmem, poniżaniem, wstydem i obłapianiem bez zgody zainteresowanej". 

 

W 100 procentach zgadzamy się ze słowami dziennikarki, a Edytę teraz jeszcze bardziej uwielbiamy, szanujemy i doceniamy! Brawo! 

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj