Gwiazdy

Największe gwiazdy Instagrama "przed i po" operacjach!

To nie dieta zmieniła ich rysy twarzy. Choć nie obyło się również bez niej.

Anna Mierzejewska

16kwietnia2018
Największe gwiazdy Instagrama "przed i po" operacjach! fot. instagram.com/markina i super.ru/news/113381

Ach, modelki z Instagrama - to niemalże temat rzeka. Prowadzą bajkowe życie u boku przystojnych mężczyzn, wyjeżdżają w daleki podróże, śpią w najbardziej luksusowych hotelach, chodzą tylko w ubraniach od najlepszych projektantów, a także zachwycają doskonałymi sylwetkami i urodą w ogóle.

 

Popularne show w Korei funduje operacje plastyczne nastolatkom!

 

Reklama

W czym tkwi ich sekret? Na pewno dbają o content, publikując jedynie wymuskane do granic możliwości fotografie, używają specjalnych filtrów, dbają o tło i całą aranżację. To wszystko rozumiemy i dostrzegamy gołym okiem. Na pewno jednak choć raz w życiu przeszło wam przez myśl (nam przeszło), jak to możliwe, że owe gwiazdy z Instagrama prezentują się po prostu doskonale?! Pełne usta, gęste włosy, kształtny biust i pupa, a także idealnie płaski brzuch - wszystkie mogą pochwalić się tymi cechami wyglądu zewnętrznego. Nie twierdzimy przy tym, że takie kobiety nie istnieją! Chcemy jednak przedstawić prawdę tym, dla których zdjęcia instagramowych modelek są stają się źródłem kompleksów.

 

Dokopawszy się bowiem do zdjęć z przeszłości tych dziewczyn, z całą pewnością możemy powiedzieć, że wiele cech ich wyglądu nie jest dziełem natury, ale chirurgii plastycznej. 

 

Jaka jest najpopularniejsza operacja plastyczna?

 

Nie oceniamy, tylko informujemy! Przemiany niektórych z nich są naprawdę spektakularne! 

 

 

fb]

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 9 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj