Gwiazdy

The Weeknd wciąż rozpacza po rozstaniu z Seleną. POPŁAKAŁ się podczas koncertu!

Muzyk nie potrafił powstrzymać łez

Beata Dżumaga

16kwietnia2018
The Weeknd wciąż rozpacza po rozstaniu z Seleną. POPŁAKAŁ się podczas koncertu! Fot. Instagram@selenagomez

The Weeknd, czyli Abel Tesfaye i Selena Gomez rozstali się jesienią 2017 roku. Ich związek trwał zaledwie 10 miesięcy. Mimo że byli partnerzy zapewniali, że do ich zerwania nie przyczyniły się żadne osoby trzecie, Selena dosłownie parę dni (!) po rozstaniu zaczęła oficjalnie spotykać się ze swoim byłym, Justinem Bieberem.

 

Zobacz także: Selena Gomez wyznała, dlaczego zerwała z The Weeknd i wróciła do Justina Biebera

 

Wygląda na to, że The Weeknd wciąż nie pozbierał się po rozstaniu z Seleną. Nie tak dawno temu muzyk zaskoczył fanów wydaniem nowej epki, o bardzo wymownym tytule „My Dear Melancholy” („Moja droga melancholio”), a w miniony weekend wykonał utwory z tego wydawnictwa na festiwalu Coachella.

 

 
Reklama

A post shared by FetishForSelena (@selena_gomez_facc) on Apr 14, 2018 at 11:17am PDT

 

Dziś o występie The Weeknd rozpisują się media na całym świecie. Jednak nie ma to związku z warstwą artystyczną koncertu – wszyscy skupiają się na tym, jak bardzo Tesfaye przeżywał swoje piosenki. Muzyk wykonał m.in. utwór „Call Out My Name” oraz „Privilege”, oba pochodzące z ostatniej płyty (nagranej tuż po rozstaniu z Seleną Gomez). Instagram zalały filmiki z występu The Weeknd, na którym piosenkarz wyraźnie walczy z emocjami i próbuje powstrzymać łzy – jednak bezskutecznie.

 

 

Przypomnijmy, że w piosence „Call Out My Name” Tesfaye śpiewa o bardzo osobistych doświadczeniach, które – mimo że muzyk oficjalnie tego nie potwierdził – ewidentnie mają związek z Seleną. The Weeknd śpiewa m.in.: „Odnaleźliśmy się, pomogłem ci, gdy byłaś załamana, dałaś mi pocieszenie, ale popełniłem błąd, że się w tobie zakochałem”, oraz: „Mówiłem, że nic nie czuję, kochanie, ale kłamałem, o mały włos nie dałem wykroić kawałka siebie dla twojego życia. Najwyraźniej byłem tylko kolejnym przystankiem, zanim podjęłaś decyzję, a ja zmarnowałem swój czas”. Ten tekst wydaje się oczywistym nawiązaniem do operacji przeszczepu nerki, któremu Selena Gomez poddała się w ubiegłe wakacje, kiedy jeszcze spotykała się z Tesfayem. Czy The Weeknd rzeczywiście planował oddać Gomez swoją nerkę?!

 

 

A post shared by Selena Gomez (@selegendator) on Apr 15, 2018 at 12:18pm PDT

 

Najwyraźniej The Weeknd potrzebuje jeszcze trochę czasu, aby dojść do siebie po rozstaniu z Seleną. Może pisanie piosenek i występy na żywo pomogą mu uporać się z emocjami?

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 12 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj