Gwiazdy

Justin Bieber stanął w obronie pokrzywdzonej kobiety na festiwalu!

Wyrósł z niego bohater.

Anna Mierzejewska

16kwietnia2018
Justin Bieber stanął w obronie pokrzywdzonej kobiety na festiwalu! fot. Getty

Justin Bieber od kilku dni bawi się wraz z przyjaciółmi na jednym z największych muzycznych festiwali, na Coachelli. Piosenkarz na pewno potrzebuje rozrywki, biorąc pod uwagę jego związkowe perypetie z Seleną Gomez. Justin wygląda jakby nieco się zaniedbał. Fankom wydaje się jednak nie przeszkadzać jego dość niechlujny wygląd. Szczególnie po ostatniej informacji na jego temat, która wypłynęła do mediów... 

 

TMZ zdradziło, że Bieber uderzył mężczyznę napastującego kobietę podczas jednej z festiwalowych imprez. 

 

Według portalu, Justin w sobotnie popołudnie bawił się na imprezie razem ze znajomi, gdy pojawił się mężczyzna, który w agresywny sposób złapał stojącą obok kobietę za gardło (nie wiadomo, czy ją znał, czy nie). Justin stanął w jej obronie, krzycząc na napastnika, aby puścił dziewczynę. Ten jednak pozostawał niewzruszony, a nawet odpowiedział piosenkarzowi, aby "się pier****". Na to Bieber nie pozostał obojętny, uderzył mężczyznę pięścią prosto w twarz i popchnął na ścianę, uwalniając przerażoną kobietę. 

 

Reklama

Według TMZ, napastnik był pod wpływem narkotyków. Potem podążał swoim samochodem za SUV-em, ponieważ myślał, że to w nim znajduje się Bieber. Starał się zajechać drogę kierowcy, wołając wokalistę po imieniu.

 

Ostatecznie został aresztowany. Brawo Justin!

 

 

 

 

Coachella moments

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber) Kwi 15, 2018 o 2:54 PDT

 

 

 

Skylark Tylark

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber) Kwi 15, 2018 o 11:09 PDT

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 13 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj