Gwiazdy

Zayn Malik po raz pierwszy zdradza szczegóły rozstania z Gigi Hadid!

Jego wyznanie łamie nam serca...

Beata Dżumaga

16kwietnia2018
Zayn Malik po raz pierwszy zdradza szczegóły rozstania z Gigi Hadid! Fot. Instagram@celebnewsita

Zayn Malik i Gigi Hadid rozstali się w połowie marca 2018 roku. Para spotykała się z przerwami przez ostatnie 2 lata, mówiło się wręcz, że planuje ślub. Niestety okazało się, że związek ZiGi (jak fani określali parę) nie przetrwał. Zarówno modelka jak i piosenkarz poinformowali o tym w swoich kanałach społecznościowych.

 

Zobacz także: Gigi Hadid i Zayn Malik ROZSTALI SĘI! Tym razem to nie plotki

 

Równo miesiąc po rozstaniu Zayn udzielił wywiadu, w którym zdradził kulisy zerwania z Gigi. Malik opowiedział o szczegółach swojej relacji z piękną modelką w telefonicznej rozmowie z Ryanem Seacrestem. Zayn rozbrajająco szczerze wyznał, że wierzył, że będzie kochał Gigi już na zawsze.

 

„Byłem zakochany, myślę, że to dość oczywiste. Aspirowałem do tego, żeby być w kimś zakochanym do końca życia – tak jak wszyscy ludzie. Ale w życiu wszystko się zmienia i idziemy naprzód. Czasy się zmieniają, ale właśnie to myślałem, kiedy pisałem ten utwór” - powiedział Zayn.

Reklama

 

 

Muzyk miał na myśli piosenkę zatytułowaną „Let Me”, czyli swój nowy singiel, który ukazał się w zeszłym tygodniu. Wzruszający i bardzo emocjonalny tekst do utworu sprawił, że fani na całym świecie zastanawiali się, czy piosenka nie została zainspirowana rozstaniem z Gigi Hadid.

 

 

A post shared by Melis Soran (@adamelissoran) on Mar 17, 2018 at 12:56pm PDT

 

„Przeżywamy różne rzeczy, więc tworzymy wspomnienia i historie, które możemy spisać i rozmyślać nad nimi. Dzięki temu można naprawdę przekuć swoje doświadczenia w coś realnego. To coś, o czym powinniśmy pamiętać na zawsze” - wyjaśniał Zayn Malik.

 

 

A post shared by Melis Soran (@adamelissoran) on Mar 17, 2018 at 12:54pm PDT

 

Wygląda na to, że Zayn wciąż nie pozbierał się po rozstaniu z Gigi... I trudno się dziwić! Myślicie, że jeszcze do siebie wrócą?

 

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 13 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj