Gwiazdy

Beyonce wystąpi w POLSCE! A razem z nią... Jay-Z!

Znamy datę i miejsce koncertu

Beata Dżumaga

12marca2018
Beyonce wystąpi w POLSCE! A razem z nią... Jay-Z! Fot. Instagram@beyonce

Beyonce i Jay-Z to najbardziej wpływowa i najbogatsza para w showbiznesie. Obydwoje mogą pochwalić się zawrotną karierą – Bey jest jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek na świecie, a Jay – jednym z najbardziej popularnych raperów. Fakt, że tych dwoje prywatnie stanowi małżeństwo tylko dodaje im popularności. Zwłaszcza w obliczu plotek o kłopotach w związku i zdradzie ze strony Jaya, które okazały się prawdziwe.

 

Zobacz także: Jay-Z wyznaje, dlaczego zdradził Beyonce: „Najtrudniejsze to zobaczyć ból, który zadałeś”

 

Na szczęście problemy małżeńskie już za parą, która teraz skupia się na muzyce. Niedawno pojawiły się plotki, że Beyonce i Jay-Z ruszą we wspólną trasę koncertową. Informacje właśnie się potwierdziły, a polscy fani będą mieli szczególne powody do radości – Beyonce i Jay-Z zagrają także w Polsce!

 

 

A post shared by JAY-Z (@jayzfanspot) on Aug 4, 2017 at 6:56pm PDT

 

Koncert małżeństwa Carter odbędzie się w Warszawie na Stadionie Narodowym w ramach On The Run Tour II. Impreza organizowana przez Live Nation odbędzie się już 30 czerwca, a bilety trafią do sprzedaży 23 marca. Znamy też ceny wejściówek – w przedsprzedaży Live Nation będą kosztować od 82 do 550 zł. Natomiast za pakiety VIP w przedsprzedaży trzeba będzie zapłacić od 825 do 3 564 zł.

 

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on Mar 12, 2018 at 6:55am PDT

 

Ceny są nieco kosmiczne, ale i tak jesteśmy zachwycone informacją o polskim koncercie Beyonce i Jaya-Z! Wybierzesz się?

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 9 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj