Gwiazdy

Czemu gwiazdy na Instagramie pozują z... podpaskami?

Kolejna akcja społeczna? O co w niej chodzi?

Anna Mierzejewska

12lutego2018
Czemu gwiazdy na Instagramie pozują z... podpaskami? fot. instagram

Natalia Vodianova właśnie umieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z... podpaską. Tym samym dołączyła do socialowej akcji #padmanchallenge, którą zapoczątkowały gwiazdy Bollywood. 

 

Wszystko wzięło się od filmu "PadMan", który właśnie miał swoją premierę. Opowiada on o mężczyźnie, który w 2014 roku znalazł się na liście 100 najbardziej wpływowych osób na świecie za sprawą maszyn produkujących tanie podpaski i programu edukacyjnego dotyczącego higieny i menstruacji. 

 

6 zaskakujących faktów o miesiączce, których możesz nie znać

 

 

Bo choć wydaje nam się, że miesiączka nie jest tematem tabu, tak naprawdę wiele kobiet nie czuje się komfortowo, rozmawiając o niej. Właściwie, wciąż wstydzimy się o tym mówić głośno. Wydaje nam się, że to "obrzydliwe".  I to właśnie dlatego powstał #padmachallenge, aby zwiększyć naszą świadomość na temat menstruacji, a także by przestać się jej wstydzić. 

 

Swoje zdjęcie zamieściła już Natalia Vodianova. Do dołączenia do akcji zachęca ona również swoje przyjaciółki - Emily Ratajkowski, Doutzen Kroes i Alexina Graham. 

 

Czekamy więc, aż odpowiedzą na ten niezwykły challenge!

 

 

 

Yes, that’s a Pad in my hand & there's nothing to be ashamed about. It's natural! Period. I nominate @emrata @doutzen @alexinagraham big shoutout to @twinklerkhanna for this initiative ️@Flotracker #LetsTalkAboutPeriods #UNFPA #PadManChallenge Да, вы не ошиблись, у меня в руке обычная гигиеническая прокладка. Месячные - это естественная часть жизни любой женщины, и мне бы хотелось чтобы тема женского здоровья могла свободно обсуждаться в любой стране мира. Давайте поговорим об этом @alexinagraham @emrata @doutzen @Flotracker #LetsTalkAboutPeriods #UNFPA #PadManChallenge

Post udostępniony przez Natalia Vodianova (@natasupernova) Lut 12, 2018 o 12:44 PST

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 14 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj