Gwiazdy

Poruszające wyznanie Seleny Gomez: “Nigdy nie pokonam depresji”

Piosenkarka opowiedziała, jak zmaga się z chorobą

Beata Dżumaga

08lutego2018
Poruszające wyznanie Seleny Gomez: “Nigdy nie pokonam depresji” Fot. Instagram@selenagomez

Selena Gomez ostatnio przysporzyła swoim fanom powodów do zmartwień. Ostatnie zachowanie gwiazdy było naprawdę niepokojące – Selena najpierw zniknęła bez słowa z Instagrama, potem wróciła, ale usunęła z obserwowanych prawie wszystkich znajomych, m.in. przyjaciółkę Demi Lovato.

 

Zobacz także: Selena Gomez znów trafiła na terapię! Cierpi na depresję?

 

Parę dni temu okazało się, że Selena znów trafiła do ośrodka w związku z problemami ze zdrowiem psychicznym. Gomez spędziła 2 tygodnie w placówce w Nowym Jorku, gdzie uczestniczyła w terapii, chodziła na zajęcia z medytacji i z jogi, a także dbała o zdrowe odżywianie. Wszystko dlatego, że cierpi na depresję i stany lękowe.

Reklama

 

W wywiadzie dla magazynu „Harper's Bazaar” Selena Gomez wyznała, jak wygląda jej walka z problemami psychicznymi.

 

„Każdy, kto mnie zna wie, że zawsze stawiam swoje zdrowie na pierwszym miejscu. Miałam wiele problemów z depresją i stanami lękowymi i głośno o nich mówiłam. Czuję, że nigdy tego nie pokonam. (…) Myślę, że to walka, którą będę toczyć do końca życia. Jestem z tym pogodzona, bo wiem, że wybieram siebie ponad wszystko. Z taką myślą zaczynam nowy rok. Chcę być pewna, że jestem zdrowa. Jeśli tak będzie, wszystko inne się poukłada” - mówiła Selena.

 

 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on Jan 6, 2018 at 9:43pm PST

 

Depresja i stany lękowe to nie jedyne problemy, z którymi zmaga się Selena Gomez. Parę lat temu zdiagnozowano u niej toczeń, a latem tego roku piosenkarka przeszła przeszczep nerki od swojej najlepszej przyjaciółki, Francii Raisy.

 

 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on Sep 14, 2017 at 3:07am PDT

 

Mamy nadzieję, że dzięki terapii i wsparciu ukochanego, Justina Biebera, Selena upora się z wszystkimi problemami zdrowotnymi!

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 6 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj