Gwiazdy

Dlaczego cały Internet aż huczy po przemowie Ewana McGregora?

Co on sobie myślał?

Anna Mierzejewska

09stycznia2018
Dlaczego cały Internet aż huczy po przemowie Ewana McGregora? fot. StarStock

Ewan McGregor podczas 75. gali rozdania Złotych Globów został uhonorowany statuetką za rolę w serialu telewizyjnym "Fargo". Aktor znany z takich kultowych produkcji, jak choćby "Trainspotting" (i jego kontynuacji "T2: Trainspotting") czy "Debiutanci" po raz pierwszy otrzymał tak duże wyróżnienie za udział w serialu. Podczas odbierania nagrody, wygłosił krótką przemową, w której najpierw gorąco podziękował swojej żonie i dzieciom:

 

"Chciałbym wykorzystać tę okazję, żeby podziękować Eve, która zawsze przy mnie była przez 22 lata i naszym czworgu dzieciom Clarze, Esther, Jamyan i Anouk."

 

Na tym jednak nie zakończył. Po chwili zaczął dziękować również swoim kolegom i koleżankom z planu:

 

"Zawsze uwielbiałem być aktorem, uwielbiałem spotykać się z aktorami i mam niesamowitych aktorów, z którymi mogę pracować. Nie byłoby Emmita Stussy'ego bez Davida Thewlisa, Micheala Stuhlbarga i Carrie Coon. Nie byłoby Raya bez Mary Elizabeth Winstead".

Reklama

 

To ostatnie zdanie wzbudziło największe kontrowersje, bowiem od dawna w mediach krążyły plotki, że aktor rozstał się z żoną z powodu romansu z piękną Mary Elizabeth. Nic więc dziwnego, że w Internecie zawrzało. Trudno uznać składanie podziękowań żonie i kochance podczas jednej przemowy za zasadne. Podobno Eve Mavrakis od dawna nie nosi obrączki. Na temat ewentualnego rozwodu jednak również nic nie wiadomo. Czy rzeczywiście Ewan wdał się w romans z koleżanką z planu? I czy to była przyczyna jego separacji z żoną? Zapewne niedługo poznamy prawdę. Skoro zdecydował się na tak odważny krok podczas Złotych Globów, na pewno w niedalekiej przyszłości zechce ujawnić się wraz ze swoją nową miłością. 

 

Z Eve związany był ponad 20 lat. Czy nowa relacja będzie równie udana? 

 

 

 

Ewan z żoną, Eve:

 

 

Mary Elizabeth Winstead

 

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 13 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj