Gwiazdy

Nikt nie jest idealny! Nawet Kendall Jenner...

Wszyscy dziś mówią tylko o tym...

Anna Mierzejewska

08stycznia2018
Nikt nie jest idealny! Nawet Kendall Jenner... fot. StarStock

Kendall Jenner nieźle oberwało się po rozdaniu Złotych Globów. Internauci z przekąsem pytali o powód jej przybycia na tę galę, jako że z branżą filmową Jenner ma raczej niewiele wspólnego. Jedyna produkcja, w jakiej wystąpiła Kendall, to bowiem bardzo źle przyjęta, a ostatecznie wycofana, reklamówka Pepsi. Mimo to, modelka pojawiła się na czerwonym dywanie w czarnej kreacji, wyrażając swoje poparcie dla akcji "Time's Up". 

To jednak nie jej kreacja przyciągnęła spojrzenia wszystkich, tylko kondycja skóra. Na twarzy Kendall bardzo widoczne były niedoskonałości i pozostałości po nich, w postaci blizn. Nie udało się ich zakryć, pomimo grubej warstwy makijażu. Kendall wielokrotnie opowiadała, że boryka się z trądzikiem, w czym, oczywiście, nie ma absolutnie nic złego. Mimo to, Kendall spotkała się z falą krytyki. Przy tym, nie tylko jej niedoskonała cera stała się obiektem komentarzy, ale także... wyraźnie powiększone usta.

Kendall, do tej pory, uchodziła za jedyną kobietę ze swojego klanu, która opowiada się za naturalnym pięknem. Widać, zdanie zmieniła. I to w dość ekstremalny sposób... Jej usta wyglądają bowiem na napuchnięte, a wręcz karykaturalne. 

 

No cóż, a może Kendall nie chciała odwrócić uwagę od swoich problemów ze cerą? Nie tędy droga, kochana. Zamiast tego weź lepiej przykład z gwiazd, które ze swoich niedoskonałości, robią atuty! Żywe przykłady takich propagatorek naturalności znajdziecie w poniższej galerii! Wy też weźcie z nich przykład. Warto!

Reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 13 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj