Gwiazdy

Edyta Górniak zarobi NAPRAWDĘ dużo za „The Voice Kids”. Rekordowa stawka!

Znamy też zarobki jurorów z „The Voice of Poland”.

Beata Dżumaga

13lipca2017
Edyta Górniak zarobi NAPRAWDĘ dużo za „The Voice Kids”. Rekordowa stawka! Fot. Instagram @edytagorniak

Edyta Górniak zdeklasowała konkurencję! Za udział w nowym formacie TVP, "The Voice Kids", piosenkarka zgarnie o wiele więcej, niż jej koledzy z "The Voice of Poland".

 

Jak donosi „Fakt”, za występ w 10 odcinkach programu piosenkarka zgarnie rekordowe 400 tys. zł! To najwyższa gaża dla jurora w TVP w historii. Według informatora „Faktu” tak wysokie wynagrodzenie dla Górniak było możliwe dlatego, że pozostali trenerzy zgodzili się na mniej atrakcyjne warunki - dostaną jeszcze mniej, niż na początku im obiecano.

 

Reklama

Zobacz także: Wiemy, kim jest nowy partner Edyty Górniak!

 

Ile zarobią jurorzy w "The Voice of Poland"?

 

Wiemy też, ile zarobią trenerzy edycji 8. “The Voice of Poland”. Andrzej Piaseczny otrzyma 180 tysięcy, a Baron i Tomson - po 128 tysięcy. Michał Szpak i Maria Sadowska zgarną po 100 tysięcy zł. Dla Michała Szpaka będzie to pierwszy występ w telewizji w takiej roli.

 

Najgorzej z całego towarzystwa wypada Dawid Kwiatkowski. Młody prowadzący "The Voice Kids" otrzyma za swój udział w programie “zaledwie” 64 tys. zł.


Kolejną edycję "The Voice of Poland" oraz pierwszy odcinek "The Voice Kids" zobaczymy w polskiej telewizji już jesienią tego roku.

 

 

A post shared by EDYTA GORNIAK (@edytagorniak) on Feb 25, 2017 at 8:13pm PST

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 12 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj