Gwiazdy

Jennifer Lopez skomentowała plotki dotyczące jej związku z Drake'iem

Co powiedziała piosenkarka?

Luiza Nowińska

22lutego2017
Jennifer Lopez skomentowała plotki dotyczące jej związku z Drake'iem Jennifer Lopez opowiedziała o swojej związkach z młodszymi mężczyznami / Fot. www.instagram.com/jlo

O potencjalnym związku Jennifer Lopez i Drake'a mówi się już od dawna. Jednak sami zainteresowani dotąd nie komentowali tych plotek, a jedynie podsycali je wspólnymi zdjęciami i było tak aż do wczoraj. Jennifer Lopez pod wpływem zaczepnych pytań Ellen DeGeneres nareszcie skomentowała plotki dotyczące jej związku z raperem. 

 

Reklama

- "Nagraliśmy wspólnie piosenkę, jeśli o to mnie pytasz. Po prostu się widujemy" - powiedziała tajemniczo Jennifer Lopez. Ellen próbowała dalej drążyć temat i zapytała JLo o związki z młodszymi mężczyznami, co delikatnie zezłościło piosenkarkę. - "OK, po pierwsze - przestań. Nie randkuję z młodszymi mężczyznami. To nie jest tak, że musisz być młodszy. Po prostu spotykam ludzi. Jeśli ich polubię, spotykam się z nimi. Jeśli nie, nie robię tego. To wszystko zależy od osoby, od tego kim ona jest. I nie ma to nic wspólnego z wiekiem" - powiedziała Jennifer Lopez. 

 

 

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on Dec 27, 2016 at 11:38pm PST

Zobacz także: Tak Jennifer Lopez wygląda bez makijażu. Duża różnica?

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 5 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj