Cosmoweekend

„Zaczaruj mnie” od jutra!

Od jutra w księgarniach "Zaczaruj mnie" Karoliny Frankowskiej. Autorka jest scenarzystką popularnych polskich seriali. Idealna lektura na wakacje!

Alina Geres

02lipca2014
„Zaczaruj mnie” od jutra!

Zosia – główna bohaterka „Zaczaruj mnie” - właśnie skończyła studia i chce zostać psychoterapeutką. Uparcie walczy o spełnienie marzeń... i przeżywa setki zabawnych przygód – w barwnej, a czasem trochę szalonej Warszawie. Zawsze może też liczyć na pomoc wiernych przyjaciół: Kaśki oraz Bartka. Jak zakończy się historia trójki marzycieli? Odpowiedź możesz poznać już od jutra, kiedy to książka trafi do księgarń.

Autorką tej pełnej humoru powieści jest znana scenarzystka Karolina Frankowska, która na co dzień tworzy popularne seriale („Kryminalni”, „Nowa”, „Prawo Agaty”). Pisarka pracuje już nad opartym na książce scenariuszem – w klimacie kultowej produkcji „Przyjaciele”.

- Warto podążać za marzeniami i o tym jest ta książka – mówi Tomasz Ciachorowski, który serca widzów podbił w serialu Majka.

Reklama

 

 

- Bardzo zabawna, a jednocześnie wzruszająca. Czekam z niecierpliwością na ekranizację. Świetny materiał na komedię romantyczną – ocenia Magdalena Stużyńska-Brauer („Przyjaciółki”, „Złotopolscy”).

 

A Katarzyna Ankudowicz („Pierwsza Miłość”), dodaje: - Wciągająca, iskrząca humorem opowieść, pełna drobnych anegdot i ciekawych spostrzeżeń z gatunku: życiowe. Bardzo bliska i tym młodym i tym trochę starszym, próbującym swych sił w wielkim mieście, historia Zosi, której nie da się nie lubić. Za jej zapał i uczciwość, nieusypiającą nigdy refleksję, wrażliwość i wzorową znajomość znaczenia słowa przyjaźń. Trzymam za nią kciuki od pierwszego rozdziału!

 

fot. FormaPR, Kapif

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj