Cosmoweekend

Ta teoria z “Gry o tron” o Daenerys i Jonie jest przerażająca, ale brzmi… bardzo prawdopodobnie!

Zgadzasz się z nią?

Beata Dżumaga

31sierpnia2018
Ta teoria z “Gry o tron” o Daenerys i Jonie jest przerażająca, ale brzmi… bardzo prawdopodobnie! Fot. HBO

“Gra o tron” powróci z ostatnim, ósmym sezonem w przyszłym roku. Fani serialu HBO z niecierpliwością czekają na dzień, w którym premierowy odcinek ostatniej serii ujrzy światło dzienne. Aktorzy nakręcili już wszystkie sceny i zdradzili, że finał “Gry o tron” będzie niezwykle emocjonujący! Wiemy też, że ostatni sezon serialu będzie miał wyjątkowe znaczenie dla fanów w naszym kraju, ponieważ w jedną z ról wcieli się… polski aktor.

 

Zobacz także: Polski aktor zagrał w 8. sezonie "Gry o tron"!

 

W oczekiwaniu na ósmy sezon “Gry o tron” fani spekulują na temat tego, co się wydarzy i jak zakończy się ta historia. Po internecie krąży multum teorii na temat dalszych losów głównych bohaterów. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się wątek Jona Snowa i Daenerys Targaryen - uważni widzowie wiedzą, że ta para, którą pod koniec ósmej serii połączył romans, w rzeczywistości jest ze sobą blisko spokrewniona!

 

Jedna z najpopularniejszych teorii na temat tego, co czeka Dany i Jona w ostatniej serii “Gry o tron” głosi, że para… pocznie dziecko! Internauci przekonują, że mimo tego, co widzieliśmy jeszcze w pierwszym sezonie serialu, jest to możliwe. Przypomnijmy, że w pierwszej serii “Gry o tron” młodziutka Daenerys była żoną wojownika o imieniu Khal Drogo. Dany spodziewała się jego dziecka - wszyscy wierzyli, że będzie to obiecany książę, który podbije całe Westeros. Niestety Drogo padł ofiarą zemsty miejscowej czarownicy, która zamiast go uleczyć, zatruła jego ranę, przez co wojownik wpadł w stan wegetatywny, a Dany postanowiła ukrócić jego cierpienia. Sama Daenerys straciła także dziecko - miała to być ofiara za życie Drogo. Co więcej, czarownika oznajmiła Dany, że już nigdy nie będzie mogła mieć dzieci.

 

Reklama

via GIPHY

 

Kolejne serie “Gry o tron” zdawały się potwierdzać tę przepowiednię. Po Khalu Drogo Dany była w związkach z innymi mężczyznami, m.in. z wojownikiem Daario Naaharisem. Wyszła też za mąż za Hizdahra zo Loraqa z Meereen. Jednak z żadnym z nich nie zaszła w ciążę. W ostatniej serii “Gry o tron” Daenerys i Jon spędzają ze sobą noc. Fani serialu są przekonani, że owocem namiętności, która połączyła parę, będzie dziecko. Ale to nie koniec tej szokującej teorii.

 

“Gdy armia umarłych otoczy tych, którzy przetrwali, Nocny Król wskaże na brzuch Dany, a Jon przeszyje mieczem swą ukochaną, żeby wyciągnąć z niego zbawienie ludzkości - królewskie dziecko będące ofiarą, które przywróci światu światłość, tak jak wcześniej uczynił to Azor Ahai, gdy zabił Nissę Nissę, by ocalić świat” - czytamy wśród teorii fanów “Gry o tron”.

 

via GIPHY

 

Zobacz także: Jest pierwszy teaser 8. sezonu “Gry o tron”!

 

Brzmi to bardzo dramatycznie, ale musimy przyznać, że także sensownie! W końcu historia lubi zataczać koło. Myślisz, że w ostatniej serii “Gry o tron” Jon Snow okaże się nowym wcieleniem pradawnego bohatera, Azora Ahai, i poświęci życie Dany i ich dziecka, by uratować świat przed Nocnym Królem i ostateczną zagładą?

 

via GIPHY

 

Nie możemy się doczekać, by przekonać się, czy ta teoria się sprawdzi!

 


Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 9 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj