Cosmoweekend

Jest pierwszy teaser 8. sezonu “Gry o tron”!

Będzie się działo!

27sierpnia2018
Jest pierwszy teaser 8. sezonu “Gry o tron”! Fot. HBO

“Gra o tron” to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Za nami już 7 sezonów tej produkcji stworzonej na podstawie prozy George’a R. R. Martina. Teraz fani “Gry o tron” w napięciu czekają na ósmą, ostatnią już serię swojego ulubionego serialu. Wszyscy chcą wiedzieć, jak zakończy się ta historia i kto obejmie panowanie nad krainą Westeros.

 

Zobacz także: Polski aktor zagrał w 8. sezonie "Gry o Tron"!

 

Reklama

“Gra o tron” powróci na telewizyjne ekrany prawdopodobnie w 2019 roku, więc fani serialu muszą uzbroić się w cierpliwość. W międzyczasie mogą obejrzeć pierwszy teaser ósmego sezonu “Gry o tron”, który właśnie został udostępniony przez HBO.

 

HBO właśnie udostępniło zwiastun zapowiadający kontynuacje swoich najbardziej flagowych produkcji. Wśród nich nie zabrakło rzecz jasna “Gry o tron”. W teaserze pojawiają się dobrze znani fanom bohaterowie, m.in. Daenerys Targaryen, Jon Snow czy Tyrion Lannister. Widzimy fragment rozmowy między Danny a Jonem. “Co się teraz wydarzy?” - pyta Jon Snow Daenerys. “Coś spektakularnego” - odpowiada Danny. Jesteśmy przekonane, że to prawda!

 

 

Poza “Grą o tron” w zwiastunie HBO pojawiają się fragmenty także innych seriali, na które czekamy z niecierpliwością, m.in. “Wielkich kłamstewek” (do obsady których dołączyła sama Meryl Streep!), “True Detective” czy “Veep.

 

Czekasz na ostatni sezon “Gry o tron”?

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 5 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj