Cosmoweekend

Mamy zwiastun “Planety Singli 2”! Szykuje się premiera roku!

Czy miłość Ani i Tomka przetrwa?

Beata Dżumaga

02sierpnia2018
Mamy zwiastun “Planety Singli 2”! Szykuje się premiera roku! Fot. Kino Świat

“Planeta Singli” to jedna z najbardziej udanych polskich komedii romantycznych. Film z 2016 roku stał się kinowym hitem. Wszystko za sprawą niebanalnej fabuły i gwiazdorskiej obsady. Główne role w “Planecie Singli” zagrali Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha, a towarzyszyli im m.in. Piotr Głowacki, Tomasz Karolak i Weronika Książkiewicz. Po wielkim sukcesie filmu fani zaczęli domagać się jego kontynuacji. Wiosną tego roku okazało się, że ich prośby zostały wysłuchane!

 

Zobacz także: OMG! Będzie druga część “Planety Singli”!

 

Reklama

Teraz w sieci ukazał się zwiastun “Planety Singli 2”. Filmik trwa minutę, ale dzieje się w nim naprawdę dużo! Wszystko wskazuje na to, że w kontynuacji “Planety Singli” znów będziemy mogli liczyć na wielką dawkę emocji, dramatów i błyskotliwego poczucia humoru.

 

 

O czym opowie “Planeta Singli 2”? Niestety w związku Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) pojawi się kryzys. Para ponownie zostanie uwikłana w swego rodzaju grę na potrzebę telewizyjnej publiczności. Poza tym zarówno w życiu Tomka, jak i Ani pojawią się nowe osoby, które sporo namieszają w relacji pary… Czy uczucie Ani i Tomka przetrwa wszystkie te próby?

 

Odpowiedź na to pytanie poznamy jeszcze w tym roku. Producent “Planety Singli 2” zdradził, że planowana data premiery filmu to 9 listopada. Nie możemy się doczekać! Wybierzesz się do kina na “Planetę Singli 2”?

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 13 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj