Cosmoweekend

Cher jest fenomenalna w nowym zwiastunie “Mamma Mia”2!

Musisz ją zobaczyć

Beata Dżumaga

29czerwca2018
Cher jest fenomenalna w nowym zwiastunie “Mamma Mia”2! Fot. YouTube/Universal Pictures

“Mamma Mia” 2 zbliża się wielkimi krokami! Premiera kontynuacji kinowego hitu z Meryl Streep i Amandą Seyfried do przebojów z repertuaru zespołu ABBA czeka nas najprawdopodobniej jeszcze tego lata. Póki co fani mają do dyspozycji parę zwiastunów, z których mogą się dowiedzieć, co takiego wydarzy się w drugiej części filmu.

 

Zobacz także: “Mamma Mia” 2: mamy OSTATNI zwiastun przed premierą!

 

Reklama

W “Mamma Mia! Here We Go Again” zobaczymy paru nowych aktorów. Kontynuacja hitu z 2008 roku opowie o losach młodej Donny, w którą wcieli się Lily James. Jej trzech chłopaków z młodości (i potencjalnych ojców jej córki, Sophie), zagrają Josh Dylan, Jeremy Irvine oraz Hugh Skinner. Ale to nie koniec nowych nazwisk w obsadzie drugiej części “Mamma Mia”. Chyba najwięcej emocji wzbudza postać kontrowersyjnej matki Donny, w którą wcieli się sama… Cher!

 

 

A post shared by Camille Viel (@instacamzouz) on Jun 28, 2018 at 1:30pm PDT

 

W internecie pojawiły się nowe materiały z filmu, w tym te zakulisowe. Widzimy w nich dużo scen z udziałem Cher oraz wywiady z piosenkarką i innymi aktorami. Meryl Streep, Colin Firth i Pierce Brosnan bardzo chwalili sobie współpracę z legendarną wokalistką i zdobywczynią Oscara. Sama Cher opowiadała z kolei, że od zawsze kochała muzykę ABBY. Piosenkarka wykonuje w “Mamma Mia” 2 przebój szwedzkiej grupy z 1980 roku.

 

 

W Stanach Zjednoczonych film będzie miał swoją premierę pod koniec lipca 2018 roku. Na razie nie wiemy, kiedy “Mamma Mia! Here We Go Again” trafi do kin w Polsce, ale na pewno wybierzemy się zobaczyć ten film na wielkim ekranie! A ty?

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 7 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj