Cosmoweekend

Już jutro premiera spektaklu „Cudowna Terapia”!

Błyskotliwe dialogi, zabawne sceny. To trzeba zobaczyć!

21czerwca2018
Już jutro premiera spektaklu „Cudowna Terapia”!
Reklama

Joanna - Dominika Ostałowska wymiennie z Joanną Trzepiecińską i Olgą Bończyk - egzystencjalna zapaśniczka, kobieta z pretensją, Walenty – Dariusz Kordek wymiennie z Marcinem Kwaśnym - nadwrażliwy choleryk rozwiązujący problemy za pomocą piły tarczowej. Tych dwoje to państwo Dorek - doświadczone małżeństwo, które postanawia się rozstać.

Przed ostateczną decyzją wybierają się jednak do wybitnego psychoterapeuty - Andrzej Młynarczyk wymiennie z Arturem Pontkiem - tym samym dając sobie ostatnią szansę. Czy za pomocą tradycyjnych metod i ćwiczeń uda się wybitnemu specjaliście pojednać parę, której jedynym punktem wspólnym jest urządzanie sobie piekła? Gdzie jest granica wytrzymałości psychoterapeutycznego profesjonalizmu? Kto tu jest wariatem: pacjent czy prowadzący terapię? Co takiego może zrodzić się kilkadziesiąt metrów pod wodą?

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszej inscenizacji sztuki Daniela Glattauera „Cudowna terapia”. Wszystko za pomocą błyskotliwych dialogów i zabawnych sytuacji. I oczywiście wspaniałych aktorów.

reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz
obsada: Dominika Ostałowska, Dariusz Kordek, Andrzej Młynarczyk
scenografia i kostiumy: Dorota Kalitowicz
przekład: Marek Szalsza
choreografia: Krzysztof Hulboj, Janja Lesar
muzyka: Krzysztof Matysiak

Premiera tej komedii o przewrotnych losach małżeństwa, które decyduje się na terapię u psychoterapeuty już w najbliższy piątek, 22 czerwca o godz. 19.00 w PROM Kultury Saska Kępa.

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/216513195805840/


Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj