Cosmoweekend

“Nowe oblicze Greya” to NAJGORSZA część z trylogii?

Dane mówią same za siebie

Beata Dżumaga

13lutego2018
“Nowe oblicze Greya” to NAJGORSZA część z trylogii? Fot. Getty

„Nowe oblicze Greya” (tytuł oryginalny „50 Shades Freed”), ostatnia część erotycznej sagi o związku Christiana i Anastasii Steele, wreszcie trafiła do kin. Polska premiera filmu z Jamiem Dornanem i Dakotą Johnson odbyła się 9 lutego – nieprzypadkowo, ponieważ producenci, także jak w przypadku poprzednich części, chcieli zaprezentować swoje dzieło na Walentynki.

 

Zobacz także: OMG! Jest ekskluzywny fragment "Nowego oblicza Greya"!

 

Fani „Nowego oblicza Greya” wreszcie się doczekali – i ruszyli do kin. Ale niestety wygląda na to, że nie mieli do przekazania swoim znajomym pozytywnych relacji po seansie – ostatnia część trylogii zanotowała najgorszy spośród wszystkich wynik w pierwszym tygodniu wyświetlania!

 

via GIPHY

 

Według amerykańskiego box office, „50 Shades Freed” zarobił w weekend otwarcia „jedyne” 38,8 mln dolarów. Dla porównania, druga część sagi, „Ciemniejsza strona Greya”, po pierwszym tygodniu wyświetlania przyniosła dochody rzędu 46,6 mln dolarów, a pierwsza („50 twarzy Greya”) - rekordowe 85,2 mln dolarów.

 

Mimo to „Nowe oblicze Greya” w Stanach Zjednoczonych okazało się hitem jeśli chodzi o liczbę widzów, którzy wybrali się do kina właśnie na ten film. Ostatnia część erotycznej trylogii była najchętniej wyświetlana i pobiła m.in. komedię „Peter Rabbit” oraz thriller „The 15:17 to Paris” w reżyserii Clinta Eastwooda.

 

Czy to oznacza, że „Nowe oblicze Greya” jest najgorszym spośród wszystkich filmów o związku Christiana Greya i Any Steele? Podobno większość krytyków wypowiada się o tej produkcji tylko w jednym tonie... A ty, widziałaś już „Nowe oblicze Greya”? Podobał ci się ten film?

 

via GIPHY

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 13 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj