Cosmoweekend

“Botoks” Patryka Vegi powraca jako serial! Mamy pierwszy zwiastun!

To dalsza część kontrowersyjnego hitu

Beata Dżumaga

12stycznia2018
“Botoks” Patryka Vegi powraca jako serial! Mamy pierwszy zwiastun! Fot. Showmax Polska

„Botoks” w reżyserii Patryka Vegi w ubiegłym roku był jednym z najbardziej kasowych filmów w Polsce. Na kontrowersyjną produkcję obnażającą „prawdę o polskich służbach medycznych” wybrały się 2 miliony 300 tysięcy widzów! Tym samym „Botoks” przegrał tylko z „Listami do M. 3”, które zobaczyło w kinach 2 miliony 900 tys. osób.

 

Zobacz także: Mimo negatywnych recenzji "Botoks" bije rekordy popularności

 

Nic więc dziwnego, że reżyser postanowił pójść za ciosem i kontynuować historię polskich pracowników służby medycznej. Na oficjalnym profilu Patryka Vegi na Facebooku właśnie ukazał się pierwszy zwiastun serialu „Botoks”, który będzie emitowany na platformie Showmax.

 

Zapowiedź „Botoksu” trwa 2 minuty i 18 sekund. Wynika w niej, że w serialu poznamy m.in. historię Marka (granego przez Sebastiana Fabijańskiego), pielęgniarza, który poddał się operacji zmiany płci. Zobaczymy też zmagania ratowniczki medycznej Danieli (Olga Bołądź) z macierzyństwem i z nową karierą. Twórcy filmu zapowiadają, że oprócz tego na widzów czekają zupełnie nowe historie i nowi bohaterowie.

 

 

„Botoks” Patryka Vegi będzie miał swoją premierę w serwisie Showmax już 31 stycznia 2018 roku. W obsadzie serialu ponownie zobaczymy m.in. Olgę Bołądź, Katarzynę Warnke, Agnieszkę Dygant, Marietę Żukowską, Grażynę Szapołowską, Sebastiana Fabijańskiego, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

 

Ale to nie jedyna produkcja Patryka Vegi, na którą w tym roku czekają jego fani. W lutym do kin trafi film „Kobiety mafii”, opowiadający historie żon, kochanek i innych postaci kobiecych związanych z gangsterami.

 

Będziesz oglądać serial „Botoks” na Showmaxie? Podobała ci się kinowa wersja „Botoksu” Patryka Vegi?

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 5 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj