Cosmoweekend

Ranking mężów wg znaków zodiaku

Z duuużym przymrużeniem oka ;)

Lena Sikor

11lutego2017
Ranking mężów wg znaków zodiaku Ranking mężów wg znaków zodiaku / fot. Dziennik Bridget Jones (Universal Pictures)

#12. Bliźnięta

Niby jest twoim mężem, a w tym samym czasie nie jest... Oczywiście, nie ma go, kiedy jest bardzo potrzebny, a kiedy sobie radzisz - "jestem cały twój, kochanie". Decydując się na małżeństwo, przyjmujesz faceta z dodatkami, takimi jak długi hazardowe, ciągi alkoholowe i ciężarne kochanki. Właśnie się stęsknił, i przyszedł coś zjeść. A tak w ogóle, pożyczysz trochę kasy? Ogólnie możesz znieść ten koszmar w roli męża, ze względu na trzy powody: 1. on jest bogiem seksu; 2. on jest niezwykle inteligentny i dowcipny; 3. on jest bogiem seksu. Tak, tak, podwójnym!

#11. Ryby

Jeśli mąż spod znaku Ryb czegoś chce, musisz mu to dać - natychmiast. A on chce dzikiego seksu, barszczyku, i do mamusi. Jednocześnie. Prawda jest taka, że jeśli chcesz żyć z facetem Rybą, musisz być kochającą matką. Opiekuńczą i nieco srogą, żeby nie zaczął tupać nóżkami i jęczeć, że wszystko jest nie tak. Z drugiej strony, to mężczyzna, który całkowicie oddaje się żonie i jest wierny do bólu. I nawet jeśli zechcesz się go pozbyć, to ci się nie uda.

#10. Strzelec

Strzelec to idealny mąż. Romantyczny, ale praktyczny; męski, ale delikatny; cudowny kochanek i troskliwy ojciec... O ile, oczywiście, zamkniesz oczy, zatkasz uszy i szczerze w to uwierzysz. Mówią, że niektóre żony Strzelców nie dostrzegają kochanek męża nawet we własnym łóżku. Jednak prędzej czy później ten facet stwierdzi, że obecne małżeństwo stało się nieznośnie nudne i postanowi wyruszyć na polowanie. Lepiej sprawdź go przed ślubem, a jeśli jesteś piątą lub szóstą żoną, nie martw się - jest szansa, że ​​już mu się nie będzie chciało żenić.

#9. Skorpion

Mąż-tyran. Istnieją dwie opinie: jego i zła opinia. Żona z błędną oceną sytuacji od razu dostanie bilet do piekła. Żona z prawidłowym punktem widzenia otrzyma wycieczkę do prywatnego raju. Podpowiedź - nie musisz się zgadzać z "jedynym słusznym poglądem", wystarczy otwarcie potakiwać, okazując zachwyt. Zresztą, zawsze należy okazywać zachwyt Skorpionem - podczas seksu, gotowania obiadu, a także utrzymując porządek w domu, w życiu i w duszy Skorpiona. Tak, tam przydałoby się posprzątać.

#8. Rak

To mąż jak z obrazka! Sympatyczny, charyzmatyczny i dobry człowiek, który rozkocha twoją babcię pierwszym "dzień dobry". Odpowiedzialny mąż i ojciec, który dokładnie wie jak utrzymać rodzinę, wyedukować dzieci i pomagać żonie w życiu codziennym. Kocha małżonkę, nosi ją na rękach i rozpieszcza prezentami. Jednak tylko w miejscach publicznych. W domu układa się na sofie, otwiera piwo, włącza telewizor i zamienia się w dynię. Jeśli dyni na kanapie z jakiegoś powodu nie ma, to znaczy, że zdarzył jej się skok w bok. Co prawda, żona się o tym nie dowie... W tym faceci Raki są mistrzami.

#7. Baran

Awanturnik, egoista, żarłok i cham. Przysłowiowy "prawdziwy mężczyzna" - śmierdzący, owłosiony, straszny (na kacu) i wiecznie głodny. Pod jego ulubioną kanapą można znaleźć nie tylko brudne skarpetki i resztki pizzy, ale także skacowanego Łysego. Co to znaczy, "kim jest Łysy"? To jest jego najlepszy przyjaciel! Wczoraj się poznali. Co prawda w przypływie wściekłości może pobić Łysego torebką herbaty. Zaleca się, aby trzymać Barana z daleka od pilnowania dzieci i kotów, bo koty i dzieci nie potrafią gryźć mrożonek. Ale Baran jest pewny, że ma najlepszą żonę na świecie, i chwali się nią przy każdej okazji. Miły facet.

#6. Wodnik

Honorowe środkowe miejsce zajmuje Wodnik - surowiec, z którego można wystrugać cudownego męża. Właściwie nie przeszkadza i nie powoduje żadnych niedogodności: przynosi skromne pieniądze, zjada trzydniową zupę i bez szemrania myje kocią kuwetę. Resztę czasu spędza w swoim świecie wewnętrznym, marząc o zawojowaniu świata. Jeśli żona ma wystarczająco dużo chęci i sił, może zmodyfikować cudownego męża do (prawie) idealnego męża. Co ważne, ugodowość, łatwy charakter i poczucie humoru nie znikną.

#5. Byk

Wierny i opiekuńczy mąż. Wszystko dla domu, wszystko dla żony i ukochanych dzieci. Nigdy nie zdradzi. Jest spokojny, o ile nie doprowadzi się go do szału. Więc jeśli wiesz, jak nim manipulować, możesz bezkarnie kręcić nim na wszystkie strony. A on przyfrunie z wypłatą, słodyczami i drobnymi prezentami (użytecznymi, oczywiście). Całkowicie bezpretensjonalny facet - nie ma żadnych żądań, i zawsze jest zadowolony ze wszystkiego. Wierny, cierpliwy, miły, nieznośnie nudny, ponury bóbr.

#4. Waga

Mąż romantyk. Nie ma znaczenia, ile lat minęło od ślubu - pięć, czy dwadzieścia pięć - nadal będzie przekonywał żonę o swojej miłości, zaskakiwał ją czerwonymi różami, podawał kawę do łóżka i kupował prezenty bez żadnego powodu. Jeśli chodzi o seks, sprawdzi się lepiej niż wyszkolony Bliźniak, ale pozostanie wierny, dopóki śmierć was nie rozłączy. Tajemniczą kobiecą duszę widzi na wylot i wszystko rozumie. Ten super-mąż przekształca życie żony w romantyczną bajkę. Ale co charakterystyczne, nigdy nie nauczy się tego, że należy po sobie pozmywać i czasami wynieść śmieci.

#3. Koziorożec

Trzecie miejsce na podium zajął mąż Koziorożec - facet, za którego koniecznie należy wyjść, jeśli miałaś szczęście go poznać. Co prawda najpierw trzeba pokonać tuzin konkurentek, ponieważ Koziorożec jest zbiorem idealnych męskich cech. Inteligentny, przystojny, szczery, uroczy i miły. A co najważniejsze, Koziorożec zachowa wszystkie te cechy w sędziwym wieku, nie przeistaczając się w marudnego dziadka. Ma tylko jedną wadę. Kategorycznie nie chce się żenić. W ogóle i nigdy w życiu. Jednak jeśli ci się udało, masz teraz osobistego superbohatera, faceta z przydomkiem "stabilność".

#2. Lew

To mąż opiekun. Taki dobry tatuś. Faceci Lwy żenią się wyłącznie z niebanalnymi pięknościami - lub kobietami, którym udało się przekonać Lwa o swojej niebanalnej urodzie (a to nie jest trudne zadanie). On troszczy się o żonę, jak o dziecko, kupuje prezenty, nosi na rękach i prowadza za rękę wszędzie tam, gdzie ona nie ma ochoty iść. Kobieta, która wyjdzie za mąż za Lwa staje się jego córką, z tą tylko różnicą, że jest żoną. Jednak będzie musiała stale podziwiać swojego perfekcyjnego męża. Jeśli tego nie zrobi, facet zwiędnie jak kwiat bez wody. Właściwie wszystko mu zwiędnie, a TO w pierwszej kolejności.

#1. Panna

Zaopatrzcie się w chusteczki, drogie panie. Mężczyzna Panna jest ucieleśnieniem pana Darcy'ego. Mądry, przystojny i dobrze wykształcony. Ma dobrze płatną pracę, jest doskonałym kucharzem, potrafi sprzątać i wychowywać dzieci. Mąż Panna jest wiarygodnym partnerem, który nigdy nie zdradzi, jest uprzejmym i czułym kochankiem oraz najlepszym przyjacielem, który nie oczekuje żadnych wyjaśnień. A teraz - straszliwa prawda. Nieograniczone wewnętrzne potrzeby faceta Panny kierują nim tak, że zawsze poślubia najbardziej beznadziejny przypadek, ponieważ "ta głupia baba sobie beze mnie nie poradzi". Więc twoje szanse na ślub są raczej marne, jeśli oczywiście nie jesteś drugą Bridget Jones.

 

 

Źródło: cosmo.ru

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 6 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj