COSMO BODY

Nowość! CosmoBODY już w kioskach

Dowiedz się więcej o naszym nowym projekcie

11czerwca2019
Nowość! CosmoBODY już w kioskach okładka CosmoBODY

Pierwszy numer CosmoBODY w sprzedaży

7 czerwca do sprzedaży trafił lipcowy numer Cosmopolitan ze specjalnym dodatkiem CosmoBODY. Powiększone numery ze specjalnym treściami będą pojawiać się na rynku kwartalnie. Cena magazynu (5,99 zł) nie ulegnie zmianie. 

Reklama

Gwiazdą premierowej okładki została Sylwia Nowak, ambasadorka projektu CosmoBODY i marki adidas. Influencerka w sesji pojawiła się w ekologicznej kolekcji adidas x Parley, promując bardziej przyjazny środowisku lifestyle, „Zdrowy styl życia oznacza dla mnie holistyczne podejście zarówno do ciała, psychiki, jak i otoczenia, w którym żyjemy. W tym zawiera się dla mnie trening fizyczny, ale też mentalny. Zdrowe odżywianie, życie w zgodzie z ciałem i otoczeniem. Rozwój osobisty na wielu płaszczyznach, w tym również skupienie się na tym, by myśleć nie tylko o sobie, ale również o innych, o świecie, w jakim będą kiedyś żyły moje dzieci”, komentuje gwiazda w wywiadzie. 

W dodatku, który liczy sobie 30 stron, oprócz rozmowy z Sylwią Nowak, znajdziecie zestaw ćwiczeń przygotowujących do biegania, receptę na doskonały look na plaży czy 9 sposobów na najbardziej skuteczną walkę z cellulitem. 

Do projektu CosmoBODY zaangażowałyśmy topowe fit influencerki takie jak: Julia Kotecka, Adrianna Palka, Agata Zając, Małgorzata Babilońska, Anna Szczypczyńska czy Karolina Erdmann. Dziewczyny komentują najnowsze trendy i zdradzają swoje aktualne obsesje. Zaś Agnieszka Wojciechowska znana w sieci jako @mrs_kitchen_fairy specjalnie dla CosmoBODy przygotowała kilka pomysłów na zdrowe i dietetyczne posiłki. 

Reklama

Polecamy również

Skomentuj