COSMO BODY

Bieg po Nowe Życie już w przyszły weekend. Będziemy tam!

Was też gorąco zachęcamy!

05kwietnia2019
Bieg po Nowe Życie już w przyszły weekend. Będziemy tam! fot. materiały prasowe

Już tylko dni dzielą nas od 14. Biegu po Nowe Życie! 13 kwietnia w marszu nordic walking spotkamy się z osobami po przeszczepieniu oraz znanymi osobami ze świata teatru i filmu. Będą także gwiazdy sceny muzycznej i kabaretowej, dziennikarze i sportowcy!

Na trasie sztafetowego marszu, który rozpocznie się o 12:00 na Placu Bogumiła Hoffa w Wiśle zobaczymy między innymi ambasadora inicjatywy Przemysława Saletę, Rafała Zawieruchę, Izabelę Zwierzyńską, Małgorzatę Potocką, Krzysztofa Diablo Włodarczyka, Dorotę Czaję, Jarosława Jakimowicza, Agnieszkę Rylik, Bartosza Obuchowicza, Adę Palkę, Olgę Kalicką, Ewę Pacułę, Andrzeja Pągowskiego, Odetę Moro, Artura Siódmiaka, Julię Wróblewską, Annę Karczmarczyk, Joannę Kuberską czy Karolinę Szostak.

Po raz pierwszy na trasie Biegu po Nowe Życie w Wiśle będziemy oglądać między innymi Ewę Błachnio – aktorkę i artystkę kabaretową, byłego kapitana „medalowej” reprezentacji Polski w piłce ręcznej Grzegorza Tkaczyka, czy wreszcie Krzysztofa „Jarego” Jaryczewskiego – byłego lidera Oddziału Zamkniętego, obecnie formacji Jary Oddział Zamknięty, który żyje dzięki przeszczepowi wątroby. 

Reklama

Program wydarzenia:

Piątek 12.04.2019

Hotel Gołębiewski w Wiśle

20:00 - V gala polskiej transplantologii Drugie Życie

Sobota 13.04.2019

Plac Bogumiła Hoffa w Wiśle

12:00 – 14. Bieg po Nowe Życie

 

Do zobaczenia w Wiśle!

 

Reklama

Polecamy również

Skomentuj